Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TacoNikky
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Erken seçim dolayısıyla doların 3.80-3.90 arasına gerileyeceğini düşünüyorum, öyle olursa aynı fiyatla gelir. Dolar temmuzda 4.10-4.20 arasında kalırs... Mesaja git »
MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Touchbar çok gerekli değil ama güzel bir teknoloji. Benim cihaz Ingilizce klavyeli, bir şey yazarken touchbar'da türkçe kelime önerileri çıkıyor o... Mesaja git »
Fiyatlar şu ara piyasada gördüğüm en iyi fiyatlar. MacBook Air 3506 TL MacBook Pro 128gb 5250 TL MacBook Pro 256gb 6181 TL MB Pro Touchbarlı 7101 TL ... Mesaja git »
Amerika Macbook Air Türkiye'den Pahalı? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Kurlar çok yüksek olduğu için oradan aldığınızda daha pahalıya geliyor. Yakında burada da fiyatların güncelleneceğinin resmidir. Amerika cihazıyla Tür... Mesaja git »
Gıda fiyatlarındaki korkunç artış. başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Gofret, dondurma ve cipsle hayat geçmiyor. Peynir, zeytin, sebze, meyve gibi temel yiyecekler bile inanılmaz pahalı. Et, tavuk, balıktan bahsetmiyorum... Mesaja git »
Eğer bilgisayarınız high sierra versiyonunda değilse ondan görünmüyordur. Office 2016 ben de kullanıyorum, kalın italik yazı boyutu gibi seçimler touc... Mesaja git »
Kodlar 16 Nisan 23.59da bitiyor. 350/50 verebilirim KOD VERILDI... Mesaja git »
4000-4500 Lira Bütçe Macbook Pro tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Klavye sorunu yaşayan çok kişi var, şarjının iyi dayanmadığı konusunda şikayetler var. Apple 2017 modelini 2016 modellerinden 7 ay sonra çıkardı büyük... Mesaja git »
4000-4500 Lira Bütçe Macbook Pro tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
En az 2015 model alın derim. 4500 civarına 2017 model de bulabilirsiniz en iyisi o olur. 2016 modeli çıkan sorunlardan dolayı tavsiye etmem. Bu bahset... Mesaja git »
Macbook Air High Sierra kurulmalı mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
2012 macbook airde güncelleme ile kurdum takılmalar vardı, sonrasında sıfırlama yapınca kendine geldi sorunsuz çalışıyor. Geçmeden önce mutlaka yedek ... Mesaja git »
Arkadaşları

_numlock_

Rorschach-db

gemicisinan24
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Apple Kablosuz Klavye ve Magic Mouse - SATILDI
Alıcı: undeat
Tarih: 31 Temmuz 2014; 13:05:26
Yorum
ilgili bir satıcı ürün aynı gün kargolandı teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.093