Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TacoNikky
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 43 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Aşağıdaki linkten hocam... Mesaja git »
Tekrar aradım ve başkasıyla konuştum. Yetkiliye de sordu ve plus 3gb ve 5gb tarifelerinde +2gb tanımlanmadığımı söylediler. Plus 2gb ve plus 4gb tarif... Mesaja git »
Yazı net aslında hocam haklısınız. Ben bir kaç gün önce Lifecell Fırsat için başvurmuştum eğer bu doğruysa plus 5gb'a geçmek istiyorum. Tekrar arayıp ... Mesaja git »
Lifecell plus için müşteri hizmetlerini aradım fakat lifecell plus 2+2 gb'lık tarifede olduğunu onun da alıma kapandığını söylediler. Lifecell plu... Mesaja git »
Turkcell'den efsane bir kampanya Lifecell Fırsat 5GB başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
İnternetten geçişe 4 ay 2gb Geçiş yapmaya özel 12 ay 1gb Tavsiyeye özel 6 ay 1gb veriyor. Böylece ilk 4 ay 9gb 4-6 ay 7... Mesaja git »
TURKCELL Kampanyalar ve Paket Tavsiye başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Internetten bilgilerinizi dolduruyorsunuz, 2 gün sonra kurye hattınızı getiriyor evrakları alıyor.(Kimlik fotokopisiyle, ekstre fotokopisi) Herhangi ... Mesaja git »
İnternetten geçiş oluyor. Turkcell.com.tr'den değil de lifecell.com.tr'den online geçişe tıklayın... Mesaja git »
bilgisayardan anlayan gelebilir mi acil başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bence uzun vadeli bilgisayar alıyorsan özellikle i7 olsun. SSD hızı çok fark ettiriyor, şu an ne alırsan ssdli olsun. Bir de okula götür getir 17.3 i... Mesaja git »
Kapatilan aşağıdaki faturalı 4gb +25gb olan tarife. Bu tarifeye geçmek için Turkcell iletişim merkezine gittim ve 8 Şubat'ta bayilere musteri a... Mesaja git »
Bu devam ediyor, ben de buna geçtim. 4gb + 25gb 30tl vardı ilk sayfada yazan, onu bitirmiş Turkcell... Mesaja git »
Arkadaşları

_numlock_

Rorschach-db

gemicisinan24
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Apple Kablosuz Klavye ve Magic Mouse - SATILDI
Alıcı: undeat
Tarih: 31 Temmuz 2014; 13:05:26
Yorum
ilgili bir satıcı ürün aynı gün kargolandı teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.108