Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TacoNikky
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TEB En Uzun Cuma'da %25 Bonus Fırsatı! En Fazla 75 TL Bonus başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Helal olsun şu cepteteb en sevdiğim kredi kartı... Mesaja git »
Herhalde en karlı ben çıktım 9.50'ye yanlışlıkla 2 kere gönderdiler, cicegi mandalı kullandım fotoğraflar elimde yedek oldu Edit: Para verip yap... Mesaja git »
AICP android 7 kullanıyorum... Mesaja git »
Ücretsiz Faks başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Gönderme ekranında numarayı girdikten sonra 'Send high resolution' yazan kutucuktaki işareti kaldırın. Böylece son sayfayı göndermiyor. İlk mesaja ekl... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Arkadaşlar Turksattan 113 TL cayma bedeli faturası geldi, bunu Turk.net'e fakslamam gerekiyor. Hangi numaraya fakslayacağız? Dilekçe falan doldurmak g... Mesaja git »
Satılık Redmi Note 3 Pro 3/32 (325 tl) başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
PM yolladım hocam.... Mesaja git »
n11.com 15/100 25/200 çekler 2TL konusunu başlattı (bir ay önce)
n11.com çekleri 100/15 indirim kuponu yüklü hesap 2 TL  200/25 indirim kuponu yüklü hesap 2 TL  " Kuponlar; Alt... Mesaja git »
Sokak Kopekleri ne yiyor (ss eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam çok güzel bir şey yapıyorsunuz. Sadece yemek vermek değil onların sevgiye de ihtiyaçları var ve artık sizi tanıyorlar. Özellikle şekerli şeyl... Mesaja git »
SATILIK MACBOOK AIR mid2013(A1466) ve mid2011(A1369) PARCALARI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Batarya için pm atıldı... Mesaja git »
N11 - Mobilde uğurlu haftasonu 3 kupon - 21 - 22 Ekim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Paylaşım için teşekkürler hocam. 75/5 lazım oldu ama millet üşüşmüş kuponların hepsine bitti diyor n11. 100/15 satın aldık da onu kullandık artık... Mesaja git »
Arkadaşları

_numlock_

Rorschach-db

gemicisinan24
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Apple Kablosuz Klavye ve Magic Mouse - SATILDI
Alıcı: undeat
Tarih: 31 Temmuz 2014; 13:05:26
Yorum
ilgili bir satıcı ürün aynı gün kargolandı teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078