Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TacoNikky
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Ekim 2013
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 10 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
yeni aldıgım hp omende sorunum var yardımlarınızı bekliyorum :( başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Başka bir windows sürümü kurup deneyin. Enterprise değil normal win 10 ya da daha eski win 8 falan. Bunu bu şekilde servise verseniz Windowstan der ge... Mesaja git »
Cevap: Volta Elektrikli Bisiklet 1.499 TL ( BİM İçerir ) başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
2. videodaki de yokuş sayılmaz, bu motor sehirde gitmez. Şarjı da dert, 8 saat doldurmak icin eve çıkarmak lazım.... Mesaja git »
1200tl farka hiç düşünülmeden pro alınır hocam. Sadece ekran farklı değil ki işlemci de farklı, yeni touchpad daha geniş ve kullanışlı. Ayrıca pro ips... Mesaja git »
Klavyenizi temiz tutmaya çalışın çünkü ilerde o izler ekran soyulmasına sebep oluyor. Biraz yukarıda bir arkadaş klavye koruyucu için Amazon linki pay... Mesaja git »
Macbook proda klavye rahatsız etmiyor, Tuşların arasından ışık sızmıyor. Sonra airde bir şey yazıyorum tuşlar bana süngerimsi geliyor yumuşak basimli ... Mesaja git »
MacBook Pro - MacBook Pro with Retina Display[Kullanıcıları Kulubü] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Space gray çıktı çıkalı gümüş rengi pek satmıyor. Ellerinde fazla stok varsa onu azaltmak için sadece gümüş rengine kampanya yapıyorlardır.... Mesaja git »
MacBook Pro giriş modeli 1299 dolar. Bunu dolar kuruyla çarpın %18 kdv ekleyin üzerine de 200-300 lira koyun. İndirim olması için doların 3 liranın ... Mesaja git »
hangi macbook neden macbook? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sağlamlık, bozulmama anlamında 8 sene civarı gider. Hızlılık anlamında 3-4 sene sonra biraz yavaşlasa da bence babanız kullanımda yavaşlık hissetmez. ... Mesaja git »
hangi macbook neden macbook? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Babanız için kesinlikle yeterli olur. Ekran çözünürlüğüne de takılacağını sanmıyorum. Air güzel bir tercih olur.... Mesaja git »
air 2017 yavaşlık başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Konunuzu şimdi gördüm ve merak ettim açıkçası. Hiç bir macbook depolamaya basınca donmaz ya da Chrome çok sorunlu olsa bile 10 dk bekletmez. Bence siz... Mesaja git »
Arkadaşları

_numlock_

Rorschach-db

gemicisinan24
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Apple Kablosuz Klavye ve Magic Mouse - SATILDI
Alıcı: undeat
Tarih: 31 Temmuz 2014; 13:05:26
Yorum
ilgili bir satıcı ürün aynı gün kargolandı teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078