Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
totalizerU
Gerçek Adabdulvahap uğurlu
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
maalesef çok yapıyorlar bunu, satıcı puanları ve yorumları bu noktada önemli. yapabileceğiniz tek şey ürünü teslim alınca 1 puan verip olumsuz yorum y... Mesaja git »
Ürününüz takipsiz kargo ile gönderilmiş, orada yazılı olan takip bilgilerinin bir önemi yok, muhtemelen Türkiye’ye giriş yapmıştır.... Mesaja git »
yanwen takipsiz birkaç kargom vardı dün 50 küsürüncü gününde teslim edildi.... Mesaja git »
Kot altına beyaz ayakkabı önerin başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Balenciaga çakması, konfor iyi, ayakta çok daha hoş duruyor. Aliexpress linkini atarım isteyen olursa, 14 günde geldi.... Mesaja git »
Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
yardımcı olabilir misiniz? 11-18 Temmuz 2018 İstanbul-Belgrad... Mesaja git »
İki farklı kargom aynı anda gümrükteyse tek parça olarak mı değerlendirilir ayrı ayrı mı?... Mesaja git »
Evet Türkiye’ye yola çıkmış durumda, China Post ise genelde 4 günde Türkiye Gümrüğüne ulaşır, tabi daha uzun sürdüğü de oluyor ama genelde 4. gün ulaş... Mesaja git »
hocam PTT’den sorguladığımda orijin ülkeden ayrılmış görünüyor en son, aşina olduğum terimler değil ancak son dönemde kargoların sisteme girilmesi dah... Mesaja git »
Siparişlerim ulaştı, en çok tomford black orchid’i sevsem de hepsi birbirinden güzel, bir fıs sıktığım parfüm 5 saattir aynı kuvvetle kokuyor, teşekkü... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE 5 [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Pil Ömrü, Donma, Kasa Soyulması ve Jack Girişi şikayetleriyle dün garantiye verdim, hayırlısı. Servis tamir süresi aşağı yukarı nedir, bilen var mı?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: silinsin
Alıcı: egzersayz
Tarih: 12 Haziran 2016; 11:54:37
Yorum
Genel Puan

Alıcı: ademkal
Tarih: 11 Haziran 2016; 14:24:39
Yorum
güvenilir satıcı
Genel Puan

Alıcı: mkaydi
Tarih: 6 Haziran 2016; 21:11:35
Yorum
uygun fiyata kod aldım. tavsiye ederim.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094