Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Tunç:TheBrother
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: Casio Exilim hk. başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Miralge arkadaşlar Casio Z8 Pil makinenin içinde unutulmuş, ve pil şişme yapmış içinden zor çıkardık ne yapmak gerekiy... Mesaja git »
: gran turismo 4 yardım başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
benim bitiremediğim endurnce ta 3 yarış,birde driving missions ta var baya bi yarış.mesela missionlar baya bi zor geçemiyorum sıkılıyorum.özellikle te... Mesaja git »
: Casio Exilim hk. başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
inceoglu; arkadaş seninki de talihsizlik olmuş galiba.hem yeni bataryada hemde farklı şarj cihazında o sorunu yaşamak yani.garantisi varsa pillerle be... Mesaja git »
: Antalya'da Fotoğraf Makinesi Tamiri... başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
eski valilik binası şimdi otopark oldu.otoparkın araç giriş kapısını arkanıza aldığınızda yolun tam karşısında iki bina arasında eski bir fotoğrafçı v... Mesaja git »
: Gran Turismo da ilk kez 147km yol gittim başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
ben formula gt şampiyonşip yapıyrum şu ara.15yarış galiba.... 12. deyim şu anda.yarışa başlamadan evvel practicete en iyi tur zamanını yapıyorum.sonra... Mesaja git »
: Rock müziği sevemiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
zaten u zamanda ya pop dinleyecen ya rock! hızlı okuyunca iyi oluyo.... Mesaja git »
: CASIO - Z & S Series / EXILIM Team (81 üye) başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
mekansız_z; hafıza kartı ile ilgili bir sıkıntı olabilir.formatlayıp tekrar dene istersen. hakanzorbey; 61. sayfanın sonlarına doğru yazdığım möe... Mesaja git »
askeri mühimmat gibi tipi var.... Mesaja git »
Analog SLR & Rangefinder Kullananlar başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: phm Güle güle kullan, Tunç. sağol hocam.baktım ki dslr almak için biraz zaman var (tamamen duygusal sebeplerden)... Mesaja git »
Analog SLR & Rangefinder Kullananlar başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
ben bugün zenit et aldım.üzerinde takumar 105mm/2.8 objektifle beraber.maksat muhabbet olsun.ama şu "zenitler az ışık alıyor" söylentisi hakkında bir ... Mesaja git »
Arkadaşları

Mrmemory

JaSoN_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
The Slave Becomes The Master...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.344