Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shifisitert
Gerçek AdAli Fardam
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 14 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pert kayıtlı araç baktırılıp alınır mı? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Valla ben degisensiz aldim gecende pertten cikma araca bindim. Pertten cikma arac benimkinden daha iyiydi sirusi gidisi . fabrika gibi toplamislarmi n... Mesaja git »
215/55/r17 yazlık lastik tavsiyesi (alındı) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Nirmal basmislar yine de kontrol et belki siboplardan vs kaxak varsa onuda tesbit etmis olursun. Senle zevklerimizde ortusuyor bende laguna 3 alacakt... Mesaja git »
215/55/r17 yazlık lastik tavsiyesi (alındı) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Hocam hankook hangi modeldi? Sizin arac ceed di sanirim cok agir bi aravta degil cukura fln dussun. Bu hankooklarda sikinti olabilir galiba bj arkim... Mesaja git »
Tabsiyemi dinlemene sevindim. Bende aynisini kullaniyorum. 1 hafta kadae sonra aracinin lastik basincininkontrol et ilk tamkada alissin diye farkli ha... Mesaja git »
ne kadar pahalı biniyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Halkin %99 u bunlara binemiyor zaten geliri yok. Genelde hirsiz ve dolandiricilar cenneti oldugumuz icin bu araclarin yaridan fazlasina onlar biniyor.... Mesaja git »
Lpg hala avantajlı mı?(2017)(montajı yaptırdım) başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Dunyanin en pahali yakitini kullaniyoruz o nedenle hicbirinin avantajli olamayacagi kesin... Mesaja git »
Hangibkisi basi arkadaslar ? 4 milyon issiz var 7 milyon gss prim borclusu var. Bunkara dusen kisi basi 10 bin dolar nerde? Bunlara 0 tl gelirleri va... Mesaja git »
Adam hakli simdi mahkemelerde uzlastirma adi altinda garip bisey cikarmislar. Uzlasmak icin buna basvuruyorlar sonra uzlastirmada benden yuklu para is... Mesaja git »
Tesla'nın hızlı yükselişi endişe uyandırıyor başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Adam 320 fiyatina elektrikli super araba satiyor. Bizim gibi gelismemis ulkelerede daha ucuz modeller yapsa tadindan yenmez. Bizde Almanyadaki gib... Mesaja git »
SIFIR MITSUBISHI ATTRAGE MI 2.EL 508 MI ? başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
İc mekana gore arava alinsaydi zaten cogu araba uretilmezdi :D dis gorunuse aldanma sanayide open cok olur... Mesaja git »
Arkadaşları

EmreGLC

16_MJT_05

Lews Therin Telamon
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
YURUTME YETKİSİNİN MECLİSTEN ALINARAK TEK BİR KİŞİYE VERİLMESİNE HAYIR !!!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.156