Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shifisitert
Gerçek AdAli Fardam
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
MTV’de yeni ölçüt: Motor gücü başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
ek vergi aslında yanı motor hacmı aynen devam artı beygır bahanesıyle yenı vergıler gelmıs olacak... Mesaja git »
MTV de motor gücüne göre de ilave vergi geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
araba eskıdıkce vergısı duser ya en azından gucude dustu diye az vergi ödemeyı talep ederız... Mesaja git »
MTV de motor gücüne göre de ilave vergi geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
arkamıza filtre takıp ettıgimız dıskıdan bile vergi alacaklar diye korkuyorum. İçtiğimiz sudan nasılsa alıyorlar... Mesaja git »
millet artık kendı imkanarıyla yerli rakı yerli bira vs yapmaya başladı bu gidişle yerli elktrikli otomobili de kendı cabasıyla yapacak gibime geliyor... Mesaja git »
adamlar sadece vergi alabılmek ıcın ARGE birimi kurmus valla helal olsun. Yarın lastik boyuna göre, bijon sayısına göre, arabanın enine boyuna göre ye... Mesaja git »
Dolandırıcı başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
sahibindene emlakcı sıkayet ettım birisi davacı olursa bana yonlendırın dedım sahitlik yaparım dedım sonra emlakcı tam gaz yoluna devam edıyor sahıbın... Mesaja git »
Ülkede motosiklet yasaklansa yeri var! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
yuzden kasko sart zaten her an bırı kamıkaze yapabılır mmotorla bide hakım savcıya kalırsan hapıslerde curursun baskası yuzunden... Mesaja git »
Hızlı yemek yiyen ve Hızlı araba kullananlar DİKKAT! başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
nüfus artıyor tabı ulkede uretılenm bir bilim vs yok sebebınden bırı de bunlar tabıkı... Mesaja git »
Evet arkadaşlar belkı de ülkenın %75i blki de %51 i olabılır bılemıyorum ama çevremde çok sayıda böyle insan olduğunu farkettim. Hatta bana yemeği yav... Mesaja git »
Arabanız var mı? (üniversite öğrencileri) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arac saıbıne cezası buyukmus dıye bılıyorum o cezayıda odermı uber... Mesaja git »
Arkadaşları

EmreGLC

16_MJT_05

sbwine

umut_baris

Lews Therin Telamon
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
YURUTME YETKİSİNİN MECLİSTEN ALINARAK TEK BİR KİŞİYE VERİLMESİNE HAYIR !!!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.316