Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
shifisitert
Gerçek AdAli Fardam
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ankara'da ki 82 radarı kadar gereksiz bir şey yok. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ohoo ankarada kirmizi isik bile gereksiz. Yesolde gecene bile hizlindiyip ceza veriyorlar. Ceteler paralleler hakimnsavci uzlastirmaci bilirkisi hepsi... Mesaja git »
Yalnızlıktan bir insanın psikolojisi bozulabilir mi ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kizlarda bi cins olmus. Serefsizin birine denkngelirsen keske yalniz kalaydimda bunun gobi birini yanimda gezdirmeseydim dersin... Mesaja git »
Japon ve Güney Kore neden avrupa ve Türkiye'yi önemsemez. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Avrupa daha cok tasarim ve lukse onem veriyor. Servis ve yedek parca vs oturmus ve devlet destegiyle saglanmis. Yurt disindan giren firmalar buyuk yat... Mesaja git »
Adriana Lima ve Ebru gundesin ajan olma olasiligi nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Zarrabla alakasi var nasil kimseyle alakasi yok. Butun dunya zarrabi turkiye abdyi fetoyu konisuyor. Tum dunyanin haberi var sizin yokmu? Bende ajandi... Mesaja git »
Citroen c-elyse & accent blue? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Accent daha givenli ve kalitelidir. Ama c elysee daha tasarruflu. Accent ise daha guclu bide abd de 10 yil garantilibsatilan bir teknoloji harikasi. T... Mesaja git »
Hyundai'nin yeni i30 Fastback modeli ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Satilmaya basladimi turkiyede?... Mesaja git »
Hyundai'nin yeni i30 Fastback modeli ortaya çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Beni sasirtti ama gercektrn akillica bir hamle.bu tarz araclar daha spor duruyor sedan hb karisimi gibi ve oldukca tercih edilebilir modeldir erkek mu... Mesaja git »
Hirsizlik rekorlar kiriyor ya aklima geldi simdi milletin evi bosken herkes nobete disarlara gitmisken kim bilir ne kadar hirsizlik olacak..... Mesaja git »
Adriana Lima ve Ebru gundesin ajan olma olasiligi nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yav lima turk sevgili yapti dediler ertesi gun gezi parki tweetleri meydana cikti mesela hersey siyasi boyuta tasindi. Acun desen o bile siyaset yapiy... Mesaja git »
Converter var cakmakliga takinca printer calistiriyor notebook takiyorum aliyorum gayet basit... Mesaja git »
Arkadaşları

EmreGLC

16_MJT_05

Lews Therin Telamon
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
YURUTME YETKİSİNİN MECLİSTEN ALINARAK TEK BİR KİŞİYE VERİLMESİNE HAYIR !!!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.156