Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
-RAUL
Gerçek AdBurak Özçetin
Doğum Tarihi21 Ekim ****
KonumEskişehir,Tepebaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 20
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 17 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları10
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Horizon Zero Dawn | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Arkadaslar bir sey soracagım. Ben oyunu oynadım bitirdim çok eğlendim fakat tabi ingilizcem mükemmel olmadıgı için illaki hikayedeki bazı şeyler kaçm... Mesaja git »
Neden ingiltere takimlari Avrupada cok basarisiz? başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Daha güzel anlatılmazdı tebrikler. Ölmeden önce ingiltere'de saglam bir mac izlemek istiyorum ya.... Mesaja git »
Horizon Zero Dawn | Rehber ilk sayfada başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
PRI / SEC Horizon zero down satılıktır.... Mesaja git »
FORTNITE (Epic Games) | PS4 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Arkadaşlar selam, controller ile nasıl oynuyorsunuz yahu. Alışmak için ne yapmak gerekiyor? Klavye mouse ile oynayan adamlar ezip geçiyor mu yoksa ra... Mesaja git »
Bence ikisi de doğru karar.... Mesaja git »
Gereksiz pahalı bulduğunuz ürünler? başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
ucuz bi sey mi var... Mesaja git »
Gs'liler Şenol Güneş dikiş olayı için ne düşünüyor? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Tiyatro oldugunu sanmıyorum. Stadın her yerine o kadar kurmaca bir senaryo kurmak zor. Tam bir rezillik. Ama bunun Fenerbahçe ile alakası yok. Yakın ... Mesaja git »
Alanya'ya yakın olup Alanya Maçına gitmeyen CimBom luyum demesin başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Tam bir gereksiz insan yorumu. Maça gitmeyen cimbomluyum demesinmiş. Allah Allah TT Arenadaki maçları izleyip gaza gelen insan modeli. 2 Hafta önce n... Mesaja git »
PS4 PSN Kardeşliği Rehberi. (Primary-Secondary Hesap, DS4 Yöntemi) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Arkadaslar bir sorum olacak. Benim hesabımda ben secondaryim kardesim primary. Aynı şekilde onun hesabında ben primary'im o secondary. Böylece kendi... Mesaja git »
PS4 PLUS [ANA KONU] ( Nisan Açıklandı: Mad Max & Trackmania Turbo) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Benim hesabımda ben secondaryim kardesim primary. Aynı şekilde onun hesabında ben primary'im o secondary. Böylece kendi hesaplarımızda ikimizdeki oy... Mesaja git »
Arkadaşları

mrslimshady

djkantik_34

Rodoplu

-Deltoid-

the right hand of evil

marcelo05

Deve Katili

FRHN7

Mario Gomez Garcia

Desmond
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Notebook
Asus
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Ekran Kartı
Asus

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.195