Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Brskcr
Gerçek AdBrskcr
MeslekAvukat
KonumIsparta,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 71
Son mesaj tarihi: 9 dk. önce
Son giriş tarihi: bir dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Premium araca binememek sizi uzuyor mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (9 dk. önce)
Nasil yollardan bile gittigimi bilmeden surekli isiktan isiga tabirine takmissiniz kafayi, isiksiz benim gittigim yollarin cogu. Gayet sehir icinde se... Mesaja git »
Aylık Geliriniz-Kullandığınız Araba |King| başlıklı konuya yorum yazdı (21 dk. önce)
Konu sahibi agir ergen olunca, konuya gelenlerse agir troll olmus. 15 bin tllik kredi kartiyla hava atan mi ararsin:) Benim 2500 tl maas alan bankaci ... Mesaja git »
Premium araca binememek sizi uzuyor mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Cok farkli bakiyoruz araclara 160 ustune anca sehirlerarasinda cikiyorum acikcasi umursamiyorum o yuzden. Keyif araci diyince akliniza yuksek hiz geli... Mesaja git »
SON 15 YILDA BİR TANE BİLE PASSAT ALAMAMAK başlıklı konuya yorum yazdı (4 sa. önce)
Konu sahibi ağır troll ya da ergen. Öğretmenler sürünüyor bildiğin, geçen birisi konu açmıştı karı koca öğretmenlermiş bırak Passat'ı araç alamıyorlar... Mesaja git »
Premium araca binememek sizi uzuyor mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
Bahsettiğiniz araçlar bir çok insan için ulaşılamaz araçlar ama. Ben geçen 1.20i test ettim, 177 hp 7.2 saniye 0-100, benim için bu araç keyifliydi ge... Mesaja git »
BMW 1 SERİSİ F20 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 sa. önce)
BMW 1 Serisi, BMW firmasının 2004 yılında BMW 3 Serisi Compact'ın yerine tamamen yeni olarak satışa sunuluan kompakt sınıftaki modelidir. Öz... Mesaja git »
Premium araca binememek sizi uzuyor mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 sa. önce)
Güç ve arkadan çekiş birleşince, o araç bir keyif aracına dönüşmüyor mu sizce?... Mesaja git »
AKP NİN BU ÜLKEYE HİÇ Mİ FAYDASI OLMADI? başlıklı konuya yorum yazdı (14 sa. önce)
Insaatin, yaklasik %75i botmeden kredilendirilemiyor diye biliyordum? Topraktan krediyle nasil satiyorsunuz acaba? Ayrica insaat demek rant demek, ... Mesaja git »
16.000 maksimum bütçeyle otomatik vitesli ne alınır? başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
10 yillik hort... Mesaja git »
Bayilerin inanılmaz kar marjları başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Araclarin faturasini kesmedikten sonra stok yapmasa bir seyi ifade etmezki.... Mesaja git »
Arkadaşları

redsock

kill1033

canskru

Themistokles

MonacoDoom

DonanımcıAhmetD

BlackEagleMaka
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch(Gri)
Alıcı: Black Merda
Tarih: 25 Mart 2017; 23:02:43
Yorum
Şimdi bu arkadaşımız dünyanın en yardımsever insanlarından biri olabilir. Kaldi ki kendisi insanlığa olan umutlarımızı canlı tutmuştur, fiyat/kalite/performans hepsi bu arkadaşta. Tereddüt etmeyin alışveriş yaparken düşük kâr marjı koyan güvenilir bir satıcı arıyorsanız. Helal olsun. Long Live Brskcr!
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch Taşıma Kılıfı
Alıcı: conerland
Tarih: 25 Mart 2017; 23:00:14
Yorum
harika bir arkadaş güvenilir ve gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch Taşıma Kılıfı
Tarih: 25 Mart 2017; 23:00:04
Yorum
hem uygun fiyat hem dürüst satıcı hemde gercek bi insan daha ne istiyorsunuZ!! 10 numara
Genel Puan

Ürün: Nintendo Switch(Gri)(Rezerve)
Alıcı: feckless
Tarih: 25 Mart 2017; 22:54:07
Yorum
Yaptığım en sorunsuz alışverişlerden biriydi kesinlikle parayı gönderdim dediği gibi kargomu aldım.Ayrıca durum ile ilgili sağolsun bilgilendirdi. A++
Genel Puan

Ürün: Zelda Breath of the Wild (Switch Almanya)
Tarih: 9 Mart 2017; 10:45:55
Yorum
Bu arkadaş insan değil melek, güvenerek gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz =)
Genel Puan

Ürün: "SIFIR"New Nintendo 3ds XL Sun&Moon Edition(En uygun fiyat garantisi)
Alıcı: gezginttt
Tarih: 11 Şubat 2017; 22:59:45
Yorum
Adamım 10 numarasın eline sağlık bayadır beklediğim bir ürünü çok güzel fiyata verdin teşekkür ederim hızlı güvenli ve temiz
Genel Puan

Ürün: Columbia Ventrailia li 37 numara ref ilanı
Alıcı: koray swıss
Tarih: 17 Ocak 2017; 20:26:55
Yorum
Merhabalar, Ürünü saat 16.30 da satın almama rağmen arkadaş kargo şirketine gidip ürünü gönderdi.güvenilir konusuna gelir isek aklımdaki bütün soruları yanıtladı, hızlı ve güvenilir bir satıcı.teşekkür ederim.
İmza
Do or do not.There is no try.
Master YODA

Intel i7 6700K @ 4.6 -Asus Maximus VIII Formula-Asus gtx 1080 Strix-Gskill TridentZ 16gb 3200 mhz-Samsung 850 Evo 500 gb-Corsair H115i-Corsair 780T-Corsair Ax860i-Asus PG348Q- DXRacer Racing Series
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Subaru

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109