Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DenizGalaxy
Gerçek AdDeniz Gunr
Doğum Tarihi18 Şubat 1996
KonumMersin
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Akn 250 GB oluyor (Yaza özel) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
İşte bu yüzden turk telekom bunu yapıyor bana gelsin diye. Adamlar(santral) bakıyor turknet bu keselim kendi müşterimize bağlıyalım diyor. Sonra... Mesaja git »
Türkneti Bırakıyorum Türk Telekoma Geçeceğim Lanet Olsun başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Burda suç tt turknet i suçlamak doğru olmaz. Alt yapı turk telekom olunca istediği renk de boruyu öttürüyor. Genel bir çözüm lazım TT bizim müşteri... Mesaja git »
YENİ PAKETLER AKN OLMAYAN PAKETLER ÇIKTI başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Turknet kendi altyapısında akn siz 60 TL TT niye yapmıyor hepsi kendi altyapısı zaten en fazla 50TL olmalı... Mesaja git »
İnternetten korsan film yayanların interneti 6 ay yavaşlatılacak başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
TV deki reklam kanalları olan internetten indirip gösteriyor telif parsı vermiyor ve iğrenç iğrenç reklam gösteriyorlar... Mesaja git »
İnternetten korsan film yayanların interneti 6 ay yavaşlatılacak başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
5 yıl önceki ttnet https://www.youtube.com/watch?v=h5ZAAL9YUUw :) :) ozaman lar yasal film ci felan yoktu... Mesaja git »
Satın almak başka yapımcı olmak başka satın alan sadece ben göstericem diyor. Amerikada özel yapım değilse Netflix de var Ben dijital platform da i... Mesaja git »
AKK nasil kalkti başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kota lı paketler zaten var önce araştır sonra gel :D :D... Mesaja git »
Korsan daki hizmet paralı hizmette olsa kullanmayız heralde önce bunu yapsınlar turk telekom un tekel i gibi olmasın da... Mesaja git »
Aynen torent yasaklanırsa internet bohu yer blizzard bile kullanıyor oyun indirmek için... Mesaja git »
Tamam ama ben netflix den the big bang theory araştırıyorum. Türkiye de yok yurtdışında var tr de yok çünkü teledünya dijiturk satın almış nasıl izlic... Mesaja git »
Arkadaşları

NitroNos
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell, Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3, PS4
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.125