Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DenizGalaxy
Gerçek AdDeniz Gunr
Doğum Tarihi18 Şubat 1996
KonumMersin
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 20 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İnternette Kotaya Hayır! SKANDAL Kararı TÜRKSAT Doğruladı başlıklı konuya yorum yazdı (20 sa. önce)
Turk Telekom FİBERNET FULLİMİTSİZ 100 Mbps'ye kadar Limitsiz 399 TL Bu fiyat Superonline da ?100 Mbps Platin Paket ?Limitsiz ?299 TL Not: tt Ha... Mesaja git »
Hayır olamayacak kampanyalar adls/vdls 9 mayısta bitiyor. fiber 5 mayısta Büyük ihtimalle ttnet de 9 mayısta getirir (yoğun saatlerde akk ya takılm... Mesaja git »
TT değilse 1080p izlersin... Mesaja git »
İşte anlayın arkadaşlar illa küfür mü edelim anlarsınız (şaka tabiki)... Mesaja git »
Arkadaşım o zaman yine akklı alırsın yani akıllı sınırsız senden extra para almayacaklar (tabi fiyatlar artıyor mağlesef)... Mesaja git »
Superonline dünden başladı yeni olaya bi tek uydunet kaldı (vodafone oldumu bilmiyorum) oda yapsın sıkıntısız bitsin bu artık... Mesaja git »
O yeni paketler gelince onlarda olucak veya şuan da olan kampanya ile değişecek (taahhütlü kullanıcıları kastetmiyorum onlar etkilenmiyecek)... Mesaja git »
Anlamadınız galibi sizin dediğiniz (genelleme) akk lı kotalı olcak bitince 1GB 1TL vercez diyorsunuz bu kotalı lar için akk lı için değil 1 Mayıs ... Mesaja git »
Gerçek kotalı kullanan kişiler. Kotayı aşınca atıyorum KB başı 5 kuruş ken şimdi 1GB 1TL mesele aslında bu bizim kullandığımız sınırsız (akk lı) y... Mesaja git »
Bende bunu anlatmaya çalışıyorum. Akk yerine kota gelmedi kotalı zaten vardı. Tamam fiyatlar artmış ama kota getirmemiş. (bu tablo dakiler bence örn... Mesaja git »
Arkadaşları

NitroNos
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell, Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS3, PS4
TV
Samsung

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094