Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Wikebond
Gerçek AdTolga Çelebi
KonumKarabük, Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 5
Son mesaj tarihi: 6 sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (6 sa. önce)
Türknet umarım hızlı bir şekilde alt yapısını geliştiriyordur, iyi bir alt yapı yaparsa önümüzdeki yıllarda internet abonelerinin yüzde 50'sini kapar ... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! SKANDAL Kararı TÜRKSAT Doğruladı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Arkadaşlar bu yeni uygulamada örneğin bizim akn miz doldu, gece 2 sonra hızımız akn'siz hızda mı olacak?... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! SKANDAL Kararı TÜRKSAT Doğruladı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
Beyler yeni düzenleme kesin başlayacak mı? Türkiye'de yaşıyoruz kurumlarımızın ne yapacağını belli olmuyor, beni bilgilendirebilirseniz sevinirim. Teş... Mesaja git »
Banko Hayır Çıkacak İller başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Evet çıktı bakalım terör ne zaman bitecek, pkk evet çıkarsa biz biteriz demişti bekliyorum bakalım acaba ne zaman biter bu terör. :)... Mesaja git »
Banko Hayır Çıkacak İller başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
O illerin hayır diyeceğini cidden yedin mi? ... Mesaja git »
1500'e kadar 102 ekran TV tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Teyzemler alacaktı, benden haber beklemeden arçelik marka almışlar 1300 tl'ye.... Mesaja git »
1500'e kadar 102 ekran TV tavsiyesi konusunu başlattı (bir ay önce)
Arkadaşlar başlıkta da belirtiğim gibi 1500 TL'Ye kadar 102 ekran televizyon arıyorum, bu aralıkta kullanıpta önereceğiniz f/p ürün arıyorum. Şimdiden... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ben Kayabaşı/Yaylacık'tayım hiç umutlu değilim buraya geleceğinden. 100. yıla gelmesinin ihtimali yaylacıktan daha yüksek. :D... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! [RESMİ KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Karabük'e YAPA gelecek mi? Özellikle müstakil evlerede YAPA kapsamında AKN kaldırılıyor mu? @TurkNetDestek... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Karabukte turknet kullaniyorum. Onlarin burada alt yapi kurmasi imkansiz heralde. Akn kalkan arkadaslara hayirli olsun.... Mesaja git »
Arkadaşları

fcivelek_21
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.078