Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
TR_mahmutpek
Gerçek AdMahmut Pekkara
Doğum Tarihi3 Ağustos 1999
MeslekLise Öğrencisi
KonumManisa,Salihli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Eylül 2013
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Donanımhaber'de unutamadığınız olaylar,konular ve üyeler ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yok crysis... Mesaja git »
Dev Kız Rehberi Arşivle Torununa Sakla başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Lan sonucu 0 la çarpın yazıyo, herkes sap mı şimdi?... Mesaja git »
Whatsapp durumlarınız? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hayat ne kadar az 'keşke' dediğin kadar güzeldir. Dipnot: Orijinaldir.... Mesaja git »
[Galatasaray 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Yenmişiz lan XD... Mesaja git »
Türkiye'de maalesef tıp fakülteleri de tam bir facia başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Her ne kadar inekmatur olsa da birçok noktaya katılıyorum. Ben de ege tıp da 1.sınıfım. Evet belki çok az tecrübem var ama sistemi anladığınızda ve ho... Mesaja git »
Oyunlar: -COD Modern warfare 2 -İnfamous -PES 2010 -FIFA 2010 Kutu içeriği tamdır eksik kitapçık yoktur, oyunlarda çizik yoktur. Sıfır ayarındadır. K... Mesaja git »
EFSANE UPP Ulan ne konuydu be, 5 senelik dh liyim, ilk defa böle bir konuya denk geldim. Belki troll belki gerçek kim bilir ama şu şarkı açıkken bi... Mesaja git »
NINTENDO SWITCH KONSOL(ILK SERI) &PS4 500GB SLIM SIFIR başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Gta5 çekilişi-2 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
1 OCAK 2023' TE UPLANACAKTIR başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
2018 den 2023 e selamlar! -Tıpı bitirebildin mi? -Tusdaki durumun nasıl?... Mesaja git »
Arkadaşları

dreadx

Kralmat6
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109