Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mustafa.berk
Gerçek AdMustafa Berk Karataş
Doğum Tarihi26 Ekim 1995
MeslekAile ve Tüketici Ekonomisti
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Ağustos 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar yılbaşı zamanı 2017 kaça düşmüştü bilen var mı? Ben nisan civarı 35 e aldım, ona göre 2018 için bütçe planlamasını yapayım... Mesaja git »
hala askerlik yapmamıs olanlar.savasa gidersiniz artık başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Ayol ne gidicem askere savaşa ne işim var benim oralarda... Mesaja git »
FIFA 2018 Dünya Kupası | Türkiye - İzlanda | 06.10.2017 | 21:45 | TV8 başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Beyler Serdar neden çıkartıldı kadrodan bilen birisi alıntılayabilir mi? Bildiğim kadarıyla Gs de sakatlığı da yoktu, gayet iyi performans sergiliyord... Mesaja git »
Yeni Mezunlar Ne Yapıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ben de Haziran mezunuyum. İş görüşmelerine katılıyorum gerek grup mülakatları gerek birebir mülakat. Haber bekliyorum. Ve son derece sıkılmış bir şek... Mesaja git »
Birine Sarılma İhtiyacı Hissediyorum konusunu başlattı (14 gün önce)
Beyler aşırı sıkıntıdayım ruh halim rezalet. Tanıdığım tanımadığım her kimseye sarılıp saatlerce o şekilde kalmak istiyorum. Var mı sarılmama izin ver... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba. Atölyeden taktik indirdim de hücum oyuncularim mac esnasında yer degistiriyor surekli. Oyuncu ve takim talimatlarina bakiyorum bir... Mesaja git »
TÜRKİYE'DE İŞSİZLİK YOK,GENÇLER İŞ BEĞENMİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Lisans eğitimini boşuna mı okuyoruz işçi olacaksak ?... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba. Telefonumdan aşırı sıkıldım, CyanogenMod 12.1 romu yüklemek istiyorum ama beceremiyorum kafayı yiyeceğim resmen. Bu videodaki gi... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda superonline internetimin taahhütü sona erecek. Kablo tv kullanıcılarına bi sorum olacak. Sınırsızsınız kampanyası ak... Mesaja git »
Silinebilir başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
55 oranlı kuponunu görünce gözüm doldu. geçmiş olsun hocam... Mesaja git »
Arkadaşları

__GeneraL__

Themistokles

gigaerman
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Operatör
Vodafone
Takım
Galatasaray
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.141