Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
navigator_
Gerçek Ad 
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 117
Son mesaj tarihi: bir sa. önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beşiktaş - Bayern Münih başlıklı konuya yorum yazdı (bir sa. önce)
Avrupada korkusuz oynayan tek klüp Galatasaraydır. Bunu gecmış yıllar rakamlarla ortaya koyuyor, bjk li bence kötü düşünme, bu işler sahada kazanılıy... Mesaja git »
Beyler finansbank ın 500 tl üstü harcamaya tek alışverıste 100 chip para yüklediği bir kampan var mı?... Mesaja git »
Beyler finansbank ın 500 tl üstü harcamaya tek alışverıste 100 chip para yüklediği bir kampan var mı?... Mesaja git »
HSBC - Minimum 3 Taksite ilk taksit değeri kadar puan başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Tamam arkadaslar, 2 defa müsterı temsılcısıyle konsutum ve bugun 90 tl yattı çok şükür ; silinmeden hemen harcadım.... Mesaja git »
HSBC - Minimum 3 Taksite ilk taksit değeri kadar puan başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sadece 300 tl lik alisverisi 6 ya bolmuslerdi 50 Tl yatmadi bana hala.... Mesaja git »
Frekans kampanyasi 40 tl nakit yukleme, yatmis.... Mesaja git »
HSBC - Minimum 3 Taksite ilk taksit değeri kadar puan başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Eee yatti mi paralariniz? Nasil is anlamadim cidden, totalde 80 tl yatmadi lazim , hesabimda 0 puan var.... Mesaja git »
HSBC - Minimum 3 Taksite ilk taksit değeri kadar puan başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ee para yatmissa neye itiraz ediyosunuz?... Mesaja git »
Bu arada hala incelemede. 100 a 10 tl kampanyasi ndan 30 TL kazandim bugun hesabiniza yatmistir diye msj geldi, kontrol ettim birsey yatmamis. Gene m... Mesaja git »
Arkadaşları

makovad

brev

kittyhunter

kertenkele16

east10

sektoman

skywalk

demirkankaan

VickVickyVale

Hardwired

mustafabigaa

polat02
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Nike Galatasaray 2013-2014 İç Saha Forma ( 30 TL) S Beden
Alıcı: lokord1
Tarih: 16 Mart 2015; 8:48:51
Yorum
Güzel alışverişti,teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Fred Perry Ayakkabı 7-41 Numara
Alıcı: Sherlock
Tarih: 28 Kasım 2013; 17:37:12
Yorum
Dar zamanda hızlı bir alışveriş oldu, İlginiz için Teşekkür ederim.
Genel Puan

Ürün: Fred Perry Ayakkabı ::::..::::: 42 Numara
Alıcı: Thermaltake
Tarih: 13 Ocak 2011; 11:50:34
Yorum
Tesekkur ederim sorunsuz alisveris..
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.141