Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
SpLasH09
Bir Önceki Kullanıcı Adıibo0909
Gerçek Adibrahim tanışır
KonumAydın, Söke
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ağustos 2013
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İki sorum olucak yardım ederseniz sevinirim amazon.fr den laptop alıcam ancak türkiyeye gönderilmiyo olarak yazıyor ancak sepete atınca gönderiliyor b... Mesaja git »
gönderimi var sepete ekleyip devam edin... Mesaja git »
Cihaz full hd ips panel 75hz ve g sync destekli... Mesaja git »
hocam o konuda sıkıntım yok benim merak ettiğim cihaazın fiyatı kesin olarak nedir normalde fiyatın yanında detail kısmı yazardı ordan görürdük bunda ... Mesaja git »
bu cihazın tam fiyatı nedir acaba tr gönderim yok dediği için göremedim ancak ilerleyince gönderiyo ve 917euro diyor bu doğruysa satın alıcam yardım e... Mesaja git »
Satıldı: Monster Abra A5 V10.2 GTX1050Ti başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Ürün teknik özellikler ve bilgi sayfası: Cihaz 27 Mart tarihinde alınmıştır. 3 Aylık sıfır gibi cihazdır. 21 Ay daha garantisi mevcuttur. Hiçbir soru... Mesaja git »
İkinci El Sorunsuz MSİ GS60 6qe 051tr başlıklı konuyu favorilerine ekledi (11 gün önce)
Merhaba arkadaşlar cihazımı 5 ocak 2016'da aldım. Cihazımda i7-6700hq, gtx 970m, ddr-4 16gb 2133 mhz ram , 128 gb ssd, 1 tb hdd mevcut. Cihazın her tü... Mesaja git »
newegg den bir kasa topladım yaklaşık 1000tl kargo çıktı vergiler de 800tl civarıydı eğer kargoyu hallederlerse alışveriş yapılır fiyatlar çok iyi... Mesaja git »
Türkçe fiyatlara nasıl ulaşıyoruz... Mesaja git »
ACİL: Asus GL553VD 1050 Ekran Kartlı 3600 TL almnır mı başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
1050 laptop almak istiyorsanız bu cihaz bu fiyata kaçmaz... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
DÜNYADA BAŞARI KAZANMANIN İKİ YOLU VARDIR;YA KENDİ AKLINDAN YARARLANMAK YA DA BAŞKALARININ AKILSIZLIĞINDAN YARARLANMAKTIR.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.203