Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
firtikk
Gerçek AdH F
Doğum Tarihi1 Mart ****
Konumİstanbul,Bahçelievler
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 227
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Merhaba,32gb lık lg g2 telefon aldım,cihaz tr cihazı fakat sıfırlamama rağmen 21gb sistem dosyası yüklü görünüyor. yani cihaz kendini 16gb lık gibi gö... Mesaja git »
Urfaya Giderseniz Balikligoldeki Isletmelere Gitmeyin. başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Ben anlatayimda sükret sen. İki hafta once cumartesi gunu kumkapiya gittik. 6 kisi 100 luk +70 lik yeni raki ictik. Yemeksiz sadece mezelerle. Gel... Mesaja git »
★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
G2 ler icinde sorunlu diyolar cozemedim ki. Bi keresinde bi g3 kullanmistim iki gunlugune,asiri isiniyordu anlatilir gibi degil. Acaba çin malimiydi y... Mesaja git »
LG G2 ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
LG G2 ve LG G3 arasinda hangisini secmiyim sizce? İkiside ikinci el sikintisiz temiz durumda. Ve alirken nelere dikkat etmem gerekir ?... Mesaja git »
★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
LG G2 ve LG G3 arasinda hangisini secmiyim sizce? İkiside ikinci el sikintisiz temiz durumda. Ve alirken nelere dikkat etmem gerekir ?... Mesaja git »
--450tL--SATILIK/TAKASLIK IPHONE 5S (EKRANİ KİRİK) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Resimler var,ben gorebiliyorum fakat telefonun fiyatini 450tl ye dusurdum cunku bir kac saat once ekranini catlattim. Dokunmatik saglam. Hatta telefon... Mesaja git »
--450tL--SATILIK/TAKASLIK IPHONE 5S (EKRANİ KİRİK) konusunu başlattı (bir ay önce)
telefonun ekranini kirdim,dokunmatik ve ekran saglam sadece dis cam catladi. 450 tl ye veriyorum. İOS SURUMU 10.3.3 R e s i m l e r eklenecek..... Mesaja git »
TAKASLIK İPHONE 5S konusunu başlattı (bir ay önce)
Cihaz genel olarak temizdir. Eşime telefon alınca ben biraz kullandım fakat ufak ekrana alışamadım. TR cihazıdır,garantisi bitti. Kutu ve şarz aleti v... Mesaja git »
Redmi note 4 global 16gb 3gb ram (SATILDI) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sehir neresi hocam?... Mesaja git »
Xioami redmi 4X,3-32 gb:649 tl.... başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Takas durumunu var midir (iphone 5s)... Mesaja git »
Arkadaşları

leop

OttoVonBismarck

tütü

SAVIAR

nieaufgabe

vicuna

KöfteSuyu

JaSoN_

audiocu

gokayburak

Donie

sesar

wizQ

Jones-TR

masalbuketi
Pano

KöfteSuyu
30 Ağustos 2008; 4:54:16
cs girmiyor atık ya

nieaufgabe
20 Ağustos 2008; 1:42:41
Bazen insan olduğundan bile şüphe ettiğim forumdan sevdiğim eski bir arkadaşımdır.

vicuna
3 Temmuz 2008; 13:13:49
yavr

KöfteSuyu
14 Nisan 2008; 16:13:11
Hacked BY KöfteSuyu :)
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.348