Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Garip Bedevi
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ağustos 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Manuelle aynı sanıyordum, kusra bakmayın forum ahalisi.... Mesaja git »
*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam benim bahsettiğim 2011 Extreme paket, maalesef Esp, yokuş kalkış desteği yok. Sizin daha yeni model, daha dolu paket olabilir, yanlış anlaşılmas... Mesaja git »
İstanbul'da fiyatlar maalesef daha şişik. Otomatiklerin de masrafı çok olduğundan sıcak bakmıyorum doğrusu. Yokuş kalkış desteği de yok, o kadar p... Mesaja git »
100.000 kilometrede, 6000 civarı tramer var, sadece sol ön çamurluk değişmiş, 5 parçada da boya var. Yarın nasip olursa ekspertize göstereceğiz. Fiyat... Mesaja git »
*** Renault FLUENCE Sevenleri ve Kullanıcıları Grubu *** başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Arkadaşlar bu başlık altında sadece ve sadece Megane 3 ve Fluence araçlarına ait bilgiler sunulacaktır. Sadece bu araçların sahiplerinin görüş yazması... Mesaja git »
Merhabalar, 2011 Extreme paket 110 beygir 1.5 DCİ olan modeli alacağız. 100.000 kilometrede araç, sizler bu modeli önerir misiniz? Herhangi bir kroni... Mesaja git »
Peugeot 301, fiyatı nasıl sizce? Acil... başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Bu fiyata çıkılmışken Fluence almak daha mantıklı değil mi? Konfor, iç mekan ve bagaj genişliği, ikinci elinin oldukça aktif olmasından dolayı biz öyl... Mesaja git »
AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Farkındayım da uyarı olsun diye yazmıştım, tıklanmaması için.... Mesaja git »
AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Merhaba arkadaşlar forumda amazon skandalı oluştu öneriler dahilinde bu konuyu tekrar canlandırabilirim 3 yıl önce elimden geldiğince,menfaatsiz bir ş... Mesaja git »
MİGROS Kampanyaları [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Benim alıntılamış olduğum kişinin yaptığı da bir mesaj üzerinden herkesi yaftalamak olmuyor mu? Onu farklı ve ayrıcalıklı kılan aynı görüşe sahip olma... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.172