Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
veysel027
Kendi İsteğiyle Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine 18 gün 23 sa. 45 dk. kaldı.
Gerçek Ad 
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Ağustos 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
FORUMU BIRAKIYORUM (Allah gönlünüze göre versin kardeşlerim) başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
O zaman bizlere de bırakmak düşer. Hepimizin gönlüne göre olması dileklerimle. Görüşürüz, kalın sağlıcakla... Mesaja git »
Fizik alternatif akım sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
2017de sorulmuş AA sorusu bence gayet güzel, eleyici olmasa bile kırıcılık indeksi çok yüksek bir soruydu. Naçizane görüşümdür... Mesaja git »
Apotemi 7'li Lys Matematik Denemesi Çözenler başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Amin hepimizin gönlüne göre olur inşallah ama siz şu an o aralıktasınız, gözlemlerime göre konuşuyorum. Nazar değmesin... Mesaja git »
Apotemi 7'li Lys Matematik Denemesi Çözenler başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Troll değilse gönülden tebrik ediyorum, sınava 4 ay kala. Hele ki apotemi gibi bir canavar ötesinde. İlk 100 bursunu alınca unutmayın buraları... Mesaja git »
YGS-LYS Coğrafya çalışmak için gerekli olan haritalar BOL RESİMLİ başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
>>>>>FAVORİLERE EKLENMESİ GEREKEN KONULAR başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Bir tane coğrafya konusu vardı hocam, onu uplayayım hemen. Çok yaralı bi konuydu bence... Mesaja git »
Hocam bir fonksiyonun tanımlı olduğu noktayı çevresindeki noktalardan ayıran özellikte olması o noktayı ekstremum nokta yapar. Bu noktada türevli olma... Mesaja git »
İntegral sorusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Doğrusal değil hocam çizimi kolay olsun diye önce doğrusal çizdik, sonra artan konkav yaptık. Rica ederim hocam iyi çalışmalar :)... Mesaja git »
İntegral sorusu başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam tanım kümesi 1 ve 6, görüntü kümesi 3 ve 8 olan doğrusal fonksiyonu çizin. Doğrunun üstünde kalan alan istenilen alandır. Doğrunun üstünde kal... Mesaja git »
>>>> EN İYİ TYT DENEMELERİ, LİSTESİ HAZIRLADIM başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Hocam sadece Türkçe ve Matematik içerse de Birey 10lu TYT yi de beğendim ben, bir o kadar da güzel olan AYT denemesi var tabi. Nedense AYT Fen kısmını... Mesaja git »
Arkadaşları

Rid Of Me

Millikan

Qaun
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Yazacak bir şey aranıyor...
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094