Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
onururgu
Gerçek AdOnur Urgu
KonumBalıkesir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Spotify Aile Premium Paket başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Linklerde sıkıntı var yada üye doldu sanırım üye yapıcak varsa benide ekleyin... Mesaja git »
Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Esimin hatti pttcell vodafonedaki bu tarife yada paketi yaptirmak icin hatti tasimamiz lazim ilk once vodafone cepshoplarda hatti hangi tarife ile aca... Mesaja git »
Vodafone Faturasız 750DK+1000SMS+2GB (22₺) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
15 gundur bu tarifeye gecmeye calisiyorum ancak vodafone da bu tarife hakkinda bilgisi olan yok faturasiz hangi tarifeye gececiz o konuyu anlayamadim ... Mesaja git »
Vodafone Tab Prime 7 10.1'' 1920x1200 4.5G 500 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Root yapmak zor xda sitesinde açıklamalar yetersiz.bazıları anladığım kadarıyla arka kapak arkasında bulunan iki lehimli yeri birleştirip yapmışlar am... Mesaja git »
Vodafone Tab Prime 7 10.1'' 1920x1200 4.5G 500 TL başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Bende kipadan aldım ekran ve hızı güzel 4,5 g olmasıda iyi, ancak kılıf root rom yok.xda sitesindede fazla bilgi mevcut değil root yapabilirsek telefo... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum ... Mesaja git »
Turk.net İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
bende ttnet den geçiş yaptırdım cuma işleme koydular az önce hattım türknete geçti.Ancak bu konuda söylendiği gibi vdsl2 olarak değil adsl olarak açıl... Mesaja git »
Yeni Hat ücreti? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
bimcell 25 tl , vodafone a101 de 45 tl 2 gün önce... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
hocam bende band açma ile uğraşmıştım bazı değerlerimde sıkıntı var yardımcı olurmusun bendeki orjinal değerlerde problem mi var anlamadım telefon şeb... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
cihazın 64gb lık modelini almıştım ancak telekom hattıyla alakalı sıkıntı yaşıyordum ,iki gün önce turkcelle geçmeme rağmen sıkıntılarım çözülmedi ime... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.082