Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
-ToLGaHaN-
Gerçek Adtolgahan şahin
Doğum Tarihi6 Şubat 1994
KonumEdirne,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Ağustos 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 3 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple iPhone 8 -iPhone 8 Plus ve iPhone X bekleyenler[Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ana konusu burda açılmışken niye bu amaç heryer iphone 8 - 8 plus - x oldu arkadaşlar tek bir yerde toplayalım şu konuyu çorbaya döndü... Mesaja git »
Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam haklısınız bazı yazım hataları var ama işimden dolayı vakit bulamadım ama en kısa sürede düzeltilecektir.Tekrardan kusura bakmayın bu konuda iyi... Mesaja git »
Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] konusunu başlattı (bir yıl önce)
Önemli Not: Apple iPhone 8,İphone 8 plus ve İphone X hakkında ürünü almamış olup durup dururken kötüleyenler, trollük yapanlar, konu harici; reklam, ... Mesaja git »
1200tl oyun için sistem tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam bu dediğiniz fiyata ve dediğiniz gibi bir performans bilgisayarı toplama şanşımızın olduğunu sanmıyorum eğerki yanılıyorsam aydınlatırmısınız ya... Mesaja git »
İPHONE GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE ANA KONU konusunu başlattı (bir yıl önce)
Öncelikle merhabalar arkadaşlar burada sizlerle iphone modellerini en baştan ve şuana kadar çıkmış modelleri incelicez. NOT:Her model tanıtımlarında e... Mesaja git »
Mester2Magic - Birlik Merkez konusunu başlattı (bir yıl önce)
Arkadaşlar merhabalar ; Öncelikle bu Metin2 pvp serverın kurucusu veya yapımcılarından değilim sadece oyuncu yani oyunu bekleyenledenim.Burdaki amaç o... Mesaja git »
YouTube MP3 platformu için kapatılma kararı başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Bir yandan haklılar kapatmakta emek var sonuçta ordada haksız kazanç oluyor.Bir yandan da diğer tarafta uğraşmış emek harcamış oda hakediyor. Bileme... Mesaja git »
iOS 11 [ANA KONU] (11.4 Çıktı!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Biraz gec kalınmış cevap olucak ama hocam anca işten güçten :) Dediğinizde haklısınız çünkü halen betaları denemedim zaten bu saatten sonrada gerek ... Mesaja git »
iOS 11 [ANA KONU] (11.4 Çıktı!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
İphone 6s kullanıcısı olarak kararsız kaldım şimdi ,bazı kişiler takılma kasma sorunu çok oluyor diyor bazıları stabil olarak çalışıyor diyor.Deneme s... Mesaja git »
istanbul itiraf ediyor konusunu başlattı (2 yıl önce)
14 milyon kisi var elbet gönlünüze göre biri cıkar karsınıza sayfamıza beklerız https://www.facebook.com/34istanbulitiraf/... Mesaja git »
Arkadaşları

ZEUS__

prooge

Xulavi

IIAeRRoWII

ne mutlu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094