Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Nokata
Gerçek AdFurkan Umut Şen
Doğum Tarihi1 Haziran 1997
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıTelefon,Bilgisayar
KonumOsmaniye,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ağustos 2013
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
mail atıyorum mail adresi bulunamadı diyor canlı destek falan yok telefon numarası yok. Soru soracağım muhatap olacağım kimse yok. Burada 15 lira deni... Mesaja git »
İyi Akşamlar 😀 ✈️ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
"Hizmet kapsamında internet bağlantı hızı garanti edilmemekte, hattın uygunluğu ve abone lokasyonunun satraline olan uzaklığına bağlı olarak alınabile... Mesaja git »
İyi Akşamlar 😀 ✈️ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Ben de çok sıkıntı çektim ısrarla ısrarla kayıt oluşturdum şikayet ettim sonunda vae de olmadığım halde 75 mbit hız alıyorum. Tek sorun upload'ın 4 gö... Mesaja git »
Türknet Kullanıcıları 4 mbps Upload Sorunsalı [Ana Konu] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
ses seda çıkmadı bu konudan... Mesaja git »
Lg G2 LCD sorunsalı konusunu başlattı (bir ay önce)
Öncelikle merhaba aliexpress ten lcd seti aldım giditizer ve cam şeklinde. fakat taktığımda telefon açık ama ekran gelmiyor ben de inceledim ve burada... Mesaja git »
LG ilk OLED stop lambasını piyasaya sürdüğünü açıkladı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu ne Allah aşkına buna bakarken kaza yapar insan. sinyal mi veriyor video oyunu mu belli değil. Ve hareketli olduğu için çok dikkat dağıtıcı.... Mesaja git »
Turkey Post ve Turkey Post Kullanan Satıcılar Listesi (Aliexpress) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Turkeypost tan 29 una sipariş ettim hala ülkeye girmedi... Mesaja git »
Arkadaşlar yardım root atarken bulk mode girdi internette gösterilenleri yaptım şimdi de fastboost download mode recovery mode hiçbir şeye girmiyor bi... Mesaja git »
Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
OIM'de hala 150 GB gözüküyor sebebi nedir acaba?... Mesaja git »
Turkcell kurban bayramına özel 13 gb bedava internet! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Geçerli grup bulunamadı diyor hepsinde... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook, Notebook, AMD
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.156