Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Nokata
Gerçek AdFurkan Umut Şen
Doğum Tarihi1 Haziran 1997
MeslekÖğrenci
İlgi AlanlarıTelefon,Bilgisayar
KonumOsmaniye,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Ağustos 2013
2. el mesaj sayısı: 30
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 49 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1) kar amaçlı getirilmese dahi ürünün çin fiyatı 370-400 dolar arasında değişiyor. 2)Ürün sınırı 30 euro. Çin hariç %18 çinden ise %20 vergi alınır. 3... Mesaja git »
Gümrükten nasıl geçirmeyi başardınız :))) "Telefonu bugun teslim aldim gumruk postahanesinden, bizim paramizla da yaklasik 80 tl evrak/islem, dep... Mesaja git »
Karşınızda Xiaomi'nin en ucuz akıllı televizyon modeli başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Xiaomi dünyayı ele geçirecek rez alın.... Mesaja git »
Bu Samsung Curved Gaming Monitor senin olabilir! Detaylar için tıkla. başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
1. 144 hz olması 2. Curve olması 3. OSD menüsünün zengin olması. (Şuan kullandığım monitörde çoğu özellik kilitli bir şekilde ve nasıl açılacağını ara... Mesaja git »
15 Temmuzda Toplu Taşıma Neden Bedava başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
23 Nisan'da Anıtkabir'e gitmek için bir metro biletine 3 lira falan ödedim. Zıkkım olsun. Sonra da Anıtkabir'den Kızılay'a kadar yürümüştüm o karda :/... Mesaja git »
Mi6 Almaya Çalışıyorum! (Yardım EDİN!) (USTALAR KONUYA) başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Dün flash indirim vardı takip ettim aldım. Şuan kargo aşamasında... Mesaja git »
Mi6 Almaya Çalışıyorum! (Yardım EDİN!) (USTALAR KONUYA) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Güvendiğin birisi olmadıktan sonra bu iş biraz rus ruletine dönüyor. Ben güvendiğim birinden dünkü indirimde 370 dolara almış bulundum. Aliexpress'ten... Mesaja git »
KIZLAR NEDEN İLK ADIMI ATAMIYOR ( YAŞADIĞIM OLAY ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Rusya'dan bir arkadaşımın dediğine göre Moskova'da kızlar çekinmeden hoşlandığı kişiye söyleyebiliyormuş. Sanırım yetiştirilme ile alakalı.... Mesaja git »
Bunun yanı sıra navbar'ın tam ekran uyumu yok yani tam ekran uygulama açtığınızda navbar'ın altında kalıyor hoş durmuyor. Sırf şu reset atma derdinden... Mesaja git »
Flyme OS 6.7.6.13R beta yükledim bugün çok akıcı ve güzel şarj süresini test ettikten sonra editlerim mesajı. Eğer yüklemek için sorusu olan varsa al... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook, Notebook, AMD
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109