Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
yakamoz77
Gerçek Adadem duygucu
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 78
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
selamlar benim cihazda bir kaç gündür yeni başladı bu durum kablosuz ağlara bağlanamıyor, kapatıp açmam gerekiyor. cihazda cm 13 yüklü kablosuza bağl... Mesaja git »
ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bu 2-3 gündür kablosuza bağlanmıyor, telefonu kapatıp açmam gerekiyor.cm13 var başka sürüm mü yüklemek gerekiyor.... Mesaja git »
PTTCELL BOMBA TARIFELER** YENİ DÜNYA TARIFELERİ) (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
daha 15 gün önce pttcell grur tarifesine hattımı taşıdım, ne gördü pttcell kapanıyormu? site normal çalışıyor. vay halimize...... Mesaja git »
One plus one 4g problemi başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
vodafonda sorun var telefonu tanımıyor sistemleri boşuna uğraşma bende araştırdım ama sonuç 1 hafta sonra başka operatöre taşıdım. illaki kullanıcam... Mesaja git »
PTTCELL BOMBA TARIFELER** YENİ DÜNYA TARIFELERİ) (GÜNCEL) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
selamlar gurur tarifesine bugün geçiş yaptım, anlamadığım 0850 numaraları aramalarda ücret yansıtıyorlar, bunu bu sabaha müşteri hizmetleri aradığımd... Mesaja git »
ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
sonunda sorunumu çözdüm oneplus one ile anlaşıldığı üzere vodafone çalışmamakta, hattımı pttcell taşıyarak çözümü en ucuz yöntemle buldum. ... Mesaja git »
ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bu telefonla vodafone kullanmamalımı, avea 4,5g simkartı ile cm13 de sorun yaşayan varmı, yada 4,5g cekiyormu? ... Mesaja git »
ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Telekom dan yeni çıktım o yüzden turkcell şimdi internete cymod vodfone yazınca aslında sorunun dns ayarıyla alaklı olduğunu okudum, bir dns değiştiri... Mesaja git »
gariptir eski hattım avea akşam turkcell mini sim buldum 4.5 g uyumlu onu telefonuma taktım hiç sorunsuz çalıştı hatta speedtest te iyi sonuçlar verd... Mesaja git »
selamlar arkadaşlar aveda çekim sorunu yüzünde hattımı vodafone taşıdım dün hattımı taktım, h+! işareti çıktı ve internete giremedim. Fakat çanak ok... Mesaja git »
Arkadaşları

GEZGINCI

Dr.Teknik
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Pc

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094