Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
joster35
Gerçek AdOĞUZHAN KARADAYI
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Bu saatten sonra g4 alınmaz artık ya mi5 bakın yada g5 bakın ancak şuanki telefonunuzla arasında çok fark olmayacaktır. Ancak g5'de de ghoat screen ol... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Hemen verilerimi yedekledim zira takılmalar can sıkmaya başladı adeta telefonu kullanamama seviyesine geldim. Kasada 1 2 eziklik var ama bootloop olur... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Arkadaşlar merhaba, telefonum ısınıp kasmaya başladı son 1 2 gündür bootloap alameti midir?... Mesaja git »
Prison Break - 5. Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Rica etsem bana'da atarmısınız link'i?... Mesaja git »
Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Benim kart geldi bu gün ehliyete kıyasla rengi soluk acaba herkes'demi böyle ?... Mesaja git »
Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sonunda 71. Günde kartım basılmış ve ptt'ye verilmiş 12 ocak başvuru tarihi 17 mart basım aşamasına geçme tarihi... Mesaja git »
Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
https://img.donanimhaber.com/upfiles/1603237/66b8d62e-bd36-4cd6-96bd-87f586b640c3.png Şükkürler olsun yarabbim 65 gün sonra bu g... Mesaja git »
HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hp iadesi için illa eski bir laptop mu gerekiyor?... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Yeni Düzenlemeyi Ertelemek İstiyorlar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1700 tl çokmuş tabi aylık ancak gerçekten fiber görmek mutlu ediyor özellikle bu upload inanılmaz bizim üni'de meb filitresi yok o yüzden facebook, yo... Mesaja git »
İçişleri bakanlığında nereye yazdınız arkadaşlar benimde 2 ay oldu hala başvuru alınmıştırda.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.078