Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
joster35
Gerçek AdOĞUZHAN KARADAYI
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 39 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Mavi olan kargoya verildi sonunda bakalım.kalite olarak nasıl acaba hb özel üretim mi yaptırdı?... Mesaja git »
Evolite Tramp 45 Litre Sırt Çantası - HB / 25TL başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Siparişlerime baktım kırmızlı olanı iptal etmişler mavi olanı hazırlanıyor olarak gösteriyodu halbuki siyah olan veya kırmızı olan daha güzel duruyord... Mesaja git »
İnternette Kotaya Hayır! Ne KOTA, Ne de AKK İstiyoruz başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ülkesine bu kadar düşman iss'ler zor bulunur eğer TT ve Vodafonr tarifeleri'de doğru çıkarsa işimiz zor gibi zira Türknet gibi firmalara TT baskı yapı... Mesaja git »
Benim 15 tl'de yatmış. Tişikkirlir enpara... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eğer 50 mbps olursa akk sonrası hız 16'ya 51'e kadar olursa 24'e düşecek hız daha sonra farkettim aynı şey bana'da oldu online işlemlerde paket 51 yaz... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
paket adında 50 mbps'e kadar diyor, paket hızı kısmında 51 mbps diyor.... Mesaja git »
https://turk.net/telefon-tarifeleri/ şuana kadar 1 dk bile görüşme yapmadım telefon dahi bağlamadım gerçi :D... Mesaja git »
Forumdaki akk'ye hayır sayfasından https://mobile.donanimhaber.com/internette-kotaya-hayir-skandal-karari-turksat-dogruladi--117507603... Mesaja git »
Benim başvuruda araya bayram girince uzadı, hız olarak 50 mbps vs verebiliyolarsa zaten akk'yi dert etmeye gerek yok imkanınız varsa geçin derim ben... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078