Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
joster35
Gerçek AdOĞUZHAN KARADAYI
Konumİzmir,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Resmi Lg garantilidir. Lg'nin sitesinden bakın size en yakın yetkili servise elden teslim edin... Mesaja git »
Senin Bankan - Kitapyurdu.com'da 50'ye 30 TL İade! (KuveytTürk) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mayıs ayının sonuna kadar... Mesaja git »
Kitapyurdu %10 Ekstra indirimli Platin Üyelik Ücretsiz başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sorunsuz bir şekilde kullandım, teşekkürler.... Mesaja git »
Senin Bankan - Kitapyurdu.com'da 50'ye 30 TL İade! (KuveytTürk) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Açtırdıktan hemen sonra yapabildim.... Mesaja git »
Senin Bankan - Kitapyurdu.com'da 50'ye 30 TL İade! (KuveytTürk) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İnternetten seninbankan'a başvurmuştum açılan hesap cari hesap.olarak geçiyor kampanyalar kısmında kampnya çıkmıyor iade gelir mi? İadesi gen arkadaşl... Mesaja git »
Ana hesabınızı senin bankan olarak ayarlarsanız alırsınız önceki mesajlarda alan arkadaşlar vardı.... Mesaja git »
Ben kartı cuma günü teslim aldım hala hoşgeldiniz mesajı bekliyorum sizinki baya hızlı olmuş.... Mesaja git »
Kusura bakmayın ben yanlış anlamışım. O'da Enparanın farkı :D... Mesaja git »
Kredi kartı konusunda ondada şikayetler var malesef burda asıl sorun kurye şirketleri... Mesaja git »
★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam aynı sorundan 3, farklı sorunlardan 5 defa servise gitmesi lazım ondan sonra thh önü açılıyor diye biliyorum. Yinede baya beklemişsiniz raporun ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.077