Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
burakaya55
Gerçek AdBurak Kaya
Doğum Tarihi19 Aralık 1995
KonumSamsun,İlkadım
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 5 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Pc Toplama tavsiye (Orta Düzey) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Önerileriniz için sağolun. Normal 1050ti ile aero atx arasında bi fark olur mu performans anlamında... Mesaja git »
Pc Toplama tavsiye (Orta Düzey) konusunu başlattı (bir yıl önce)
- AMD Ryzen 3 ryzen 1200 - MSI GeForce GTX1050Ti Aero ITX OC 4GB 128Bit - WD 1 TB Blue 64MB 7200rpm - ASUS PRIME A320M-K AMD Ryzen AM4 DDR4(3200MHz) A... Mesaja git »
Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Hocam açıkçası telefonun fiyatı beni çok etkiledi. Şimdi alıp 1 sene kullanıp satsam neredeyse zarar etmiyorum. Açıkçası oyun oynamıyorum. Müzik için... Mesaja git »
Apple iPhone 6s / iPhone 6s Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar uygun fiyata 6s buldum fakat 16GB sizce hala alınabilir bir cihaz mı yoksa hafızası bana çok sorun çıkarır mı? Cihaz sıfır yurt dışı kayıtl... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Beklemekten başka yapacak bir şeyimiz yok yani. Acaba global rom değil de diğer romlarda da bu sorun var mı ki... Mesaja git »
Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Aynen öyle insta story de çekilen videolar inanılmaz rahatsız edici bi kasma var. Paylaşmadan izlerken bile belli oluyor. Sizin sonradan düzeldi sanı... Mesaja git »
Telefonu büyük bir hevesle aldım 1 hafta oldu fakat tek bir sıkıntısı var o da çok canımı sıkıyor; Facebook ta ve İnstagram da hikaye modunda video pa... Mesaja git »
Boyner seçili tshirtlerde 2 al 1 öde (bay-bayan) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Kampanya devam ediyor mu. Bende de fiyat etkilenmedi... Mesaja git »
p9 lite 2017 yi xiaomi varken satın almam diyorsunuz yani. Tamamdır. Peki mi5s ve mi5 in kamera karşılaştırmalarına bakınca sanki mi5 eski olmasına ra... Mesaja git »
16 ve 14 yaşındaki kardeşlerime telefon alıcaz max ayırabileceğimiz bütçe toplamda 3000. fazlası imkansız. Kendim Lg g2 kullanıyorum 3 sene olacak tık... Mesaja git »
Arkadaşları

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078