Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
co3moz
Gerçek AdDoğan Derya
MeslekSenior Developer
KonumSakarya,Serdivan
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 20 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
n11 sahtekarlara destek veriyor başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Merhaba N11, Müşteri memnuniyeti ve müşterilerle iletişim konusunda size eğitim vermek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, herkese açık mes... Mesaja git »
MSI'ın yeni oyun bilgisayarı: Infinite A başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Eski kasalar yakışıklı olurdu. Bu kasayı hiç anlamadım, konsept yok. Heralde günümüzün kitlesi profesyonellikten çok ışıkları önemsiyor.... Mesaja git »
Ryzen serisinin sonu Fx gibi olacak demek ne kadar gerçekçi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
E5-2698 v4 kullandım. Kişisel bilgisayarlar için değil bu profil. Terminallerde, birden fazla işletim sistemi koşturan sistemlerde, milyon istek ala... Mesaja git »
Ryzen serisinin sonu Fx gibi olacak demek ne kadar gerçekçi? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Mühendislik gereği arzulanan işlem gücüne gör... Mesaja git »
İntihar etmek istiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Biraz +18 rekt videoları izle soğursun bu fikirden. Ölmüş kadar olursun. ... Mesaja git »
Buyurun Cenaze Namazına (Yeni testler geldi) (Ryzen 7) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Bu tartışma ne zaman bitecek acaba. "Kazıklandık" dememek için çok enerji harcıyorsunuz. Bazen fiyat performans'a bu kadar kafa yormamak gerekiyor. So... Mesaja git »
. başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Zaman problemi yaşamıyorsan için rahat oyun oynuyorsan bence bağımlı değilsin. Örneğin şu an benim hayatım kabus gibi. Hem işe git hem okulu bitirmey... Mesaja git »
Hepsiburada Bilgisayar Kategorisinde Sepette KDV Kadar İndirim! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Bilgi için teşekkürler hocam Uğraşırız zaten almışız... Mesaja git »
Hepsiburada Bilgisayar Kategorisinde Sepette KDV Kadar İndirim! başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Hocam iade ile uğraşmak istemedim. Birde SSDi gecici olarak aldım. Aklımda M2 var. Kasa sıkıntı şu an önerebileceğiniz bir kasa varmı?... Mesaja git »
Asus ROG STRIX Nvidia GeForce GTX 1080 8GB OC 256Bit GDDR5X (DX12) Asus ROG MAXIMUS IX HERO Intel Z270 4133MHz(O.C) DDR4 LGA1151 ATX Anakart Intel... Mesaja git »
Arkadaşları

YasinCC
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Steam: co3moz
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
7700K-GTX1080, MSI-GE70
Mobil cihaz
Iphone 7
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Steam
co3moz
İşlemci
Intel i7 7700K
Anakart
Asus ROG MAXIMUS IX HERO
Ekran Kartı
ASUS GTX1080

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078