Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Napoleonfd
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi9 Eylül 1995
KonumAnkara,Çankaya
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Tamamlandı] DARK SOULS:PtDE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAMASI başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Şimdi korsan indirip baktım, bu haliyle modlamaya açık gibi duruyor. Kendi çevirdiğim yolla değil ama başka bir yolla açtım şu anda. Aktarmanın dah... Mesaja git »
[Tamamlandı] DARK SOULS:PtDE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAMASI başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Ben almadığım için remastered'ın dosyaları nasıl bilemiyorum ama şuanki yama çok büyük ihtimalle remastereda uymuyordur.... Mesaja git »
Dark Souls III (Çıktı) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Emberlanmış haldeyken eğer o bölgedeki bossu öldürmediysen başka oyuncuların yere bıraktıkları işaretlerden onları kendi dünyana çağırıyorsun. Ancak b... Mesaja git »
[Tamamlandı] DARK SOULS:PtDE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAMASI başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
DATA klasörü oyunun steam versiyonuyla geliyor. Yamayı kullanmak için o versiyonu indirmeniz lazım.... Mesaja git »
DARK SOULS / Prepare To Die Edition (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Oyunun Remastered versiyonu çıkmak üzere ve eski versiyona sahip olanlara %50 indirim yapılacak, o sebeple birkaç gün önce bu versiyon satıştan kaldır... Mesaja git »
Dark Souls III (Çıktı) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Benden önce yine cevaplanmış ama oyun kolay geliyorsa en yaygın yöntem hiç seviye atlamadan hatta gözü kesenler için silahları da geliştirmeden oyunu ... Mesaja git »
Dark Souls III (Çıktı) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Üstte arkadaş da söylemiş, yapımcıların dlcye erken seviyelerde girenleri uyarmak için koyduğu bir yazı. Erken seviyelerde dlcye girenlere uyarı nitel... Mesaja git »
Dark Souls III (Çıktı) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Oyuna ve türe yeniyseniz zorlanmanız normal hocam. Tavsiyem yaklaşırken ya da kaçarken panikleyip fazladan yuvarlanmamaya çalışın. Kalkanınızı kaldırı... Mesaja git »
[Tamamlandı] DARK SOULS:PtDE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAMASI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Beğendiğinize sevindim hocam ama silahın adı Çifte telli değil Çiftelli... Mesaja git »
[Tamamlandı] DARK SOULS:PtDE TÜRKÇE ÇEVİRİ YAMASI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet, oyun açılabilirse arkadaşlarla hatalı kısımları düzeltip çeviriyi aktarmayı düşünüyoruz.... Mesaja git »
Arkadaşları

Ridianod

Furkovic

furkandursun

TRYSİS

Scofield_TR

JReis
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
\[T]/ Praise the sun! \[T]/

Dark Souls:PtDE Türkçe Çevirisi
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.098