Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bimposeti
Bir Önceki Kullanıcı Adımustangufo
Gerçek Adufuk
Doğum Tarihi23 Mart ****
Konumİstanbul, Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 17 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
şu video bi baksanıza konusunu başlattı (dün)
0:45 den sonra bir hyundai i30 geliyor 06 plaakalı neden onun direksiyonu sağ tarafda. https://www.facebook.com/3t.yeah/videos/10155359619624636/... Mesaja git »
üniversite yemekhanesi başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bizde o günkü bütün menüler aynı değişmiyor.... Mesaja git »
Paramız yetmediği için alamadıklarımız? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
sevgili, f30 kasa m5 yada m3 dödt kapılı, s8 bide bi bankacık.... Mesaja git »
yolda giderken tinerci saldırdı başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
hadi canım daha neler !... Mesaja git »
Arkadaşlar sauvage benzediği için bunları seçtim eser hocadan black orchid almıştım çok ağır kokusu vardı 1 fıs sıktım kenara bırakdım yani kokuyu beğ... Mesaja git »
nasıl bir bindirim yapmışlarsa en ucuz tişört 50 tl civarı en gıcık kotlar 90 tl başlıyor.... Mesaja git »
Türk Telekom 2017'ye büyüme ve gelir rekoruyla başladı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
turkcell bu çeryrek rekor gelir elde etmiş türk telekomda vodofone ne yapıyor acaba. Ya bizim tüketimiz artı ya da yalan söylüyorlar.... Mesaja git »
İstedikleriniz Ama Türkiye de arayıp bulmadıklarınız ?? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bende önerileri bekliyorum. Fabrika gıda üretimi yapmayı düşünüyorum . Önerileriniz varsa beklerim. @dertlerinsani61 türkiyede yabancıların çok beğend... Mesaja git »
Penguen 4' lü dergi kargo dahil 6,20 tl başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
kendilerinin sitesinde ürünleri satın al dediğinde hepsiburadaya gönderiyor. Galiba anlaşmaları var.... Mesaja git »
Penguen 4' lü dergi kargo dahil 6,20 tl konusunu başlattı (3 gün önce)
Arkadaşlar Penguen dergisi kepenkleri indirmesine son dört sayı 2008 den beri ara ara alır okurdum, kapanmasına üzüldüm. Bir nebzede olsa okuma alışk... Mesaja git »
Arkadaşları

GearBest.com
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.109