Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jerry smith
Bir Önceki Kullanıcı Adıbimposeti
Gerçek Adufuk
Doğum Tarihi23 Mart ****
Konumİstanbul, Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bende bugün tescilimi bozdurdum mayısta gidiyorum askerliğe. Gıda mühendisi 2.37 subay/ komandoya evet yazdım çıkmazsa da çok önemli değil.... Mesaja git »
Türkiye Sefalet Listesi kıskanılmaya devam ediyor konusunu başlattı (2 gün önce)
Bloomberg Sefalet Endeksi: Türkiye dünyanın en sefil ekonomileri içerisinde bu yıl 2017’ye göre iki basamak daha kötüleşerek beşinci sıraya yükseldi. ... Mesaja git »
MEHMET USTAYA SOR (ANKARA) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Mehmet usta işe git gel için ford fiesta kullaniyorum 2009 model arabada 2 sorunum var 1 araba çok gürültülü çalışıyor bunu önlemek veya azaltmak için... Mesaja git »
MTV de motor gücüne göre de ilave vergi geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Off iyice bka sardı bu vergi işi artik gel bide s.. tam olsun diyesim var.... Mesaja git »
Cinemaximum 2 kişilik sinema bileti 16,50tl (Hepsiburada 1 ay geçerli) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Teşekkürler bende aldım 1 tane her nekadar da sevgilim olamasada arkadaşla gideriz. Ayrıca arkadaşlar sms olarak gönderiyorlardı kodu anında biraz g... Mesaja git »
Ölücüyüm diyen tlc açsın başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Öyle de 1441 dolarlik alışverişi 21 dolara kapattılar.... Mesaja git »
Ölücüyüm diyen tlc açsın konusunu başlattı (7 gün önce)
Kadin 2100 dolar alışveriş yapiyo üzerine market 50 dolar borçlu cikiyor. Bende kendime ölücü derdim .... Mesaja git »
Sınava 4.5 ay kala ruh halinizi yansıtan şarkıyı yazın. başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Volkan konak elimuze verdiler... Mesaja git »
EnPara Kredi Kartı Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Enparanin kredi karti beklediğim gibi olmadı peşin alışverişi taksitlendirme haricinde kampanyası yok.... Mesaja git »
Beyler antepde yasıyorum az önce baya sağlam bir şok dalgası geldi camlar 1 2 saniye titredi hayırlısı.... Mesaja git »
Arkadaşları

SixSixSix

GearBest.com
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.047