Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jerry smith
Bir Önceki Kullanıcı Adıbimposeti
Gerçek Adufuk
Doğum Tarihi23 Mart ****
Konumİstanbul, Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yerli kamikaze İHA'nın seri üretimi başladı başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Küçümsemek için yazmıyorum ama dji spark 16 dakika havada kalıyor 50 km hızla uçabiliyor ve avuç içiniz kadar büyüklükte. ... Mesaja git »
Yeter birader! (Rezillik içerir) başlıklı konuya yorum yazdı (9 sa. önce)
Forum dibina komuslar mobilde en alt tarafda cevap yazma yeri çalışmıyor, forum paylaşılan her link reklama gidiyor, beğeni tuşuna basıyom yine reklam... Mesaja git »
Şunun 100 bincik dolarını bana verseniz ne olur . O değilde o nasıl bi para bee 10 değil 100 değil 1000 değil 10000 değil 100000 değil 1000000 değil ... Mesaja git »
Tıkladığım her link reklam sekmesi aciyor konusunu başlattı (11 sa. önce)
Sayfa sayısını degistirdim diyom oda reklam bende mi bi sorun yoksa sizde de var mı?... Mesaja git »
%25 Yakıt Tasarrufu Mümkün mü? mesut abi başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Vitaminsiz mesut abi gereksiz videolarla dolu kanalı.... Mesaja git »
Bir an doğandan ilham alan lexus diye okudum.... Mesaja git »
torrent dosyasını idm ile nasıl indire bilirim ? konusunu başlattı (3 gün önce)
Böyle bişe yok demeyin var... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar ; -İmajbete 1000 tl cep bank yaptım bunu imajbete bildirdikten 11 dakika sonra para çekildi ve hesabıma geçmedi. İmajbetle uzun gö... Mesaja git »
Günlük Kasa Katlama Kuponları (HSN YMS) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 gün önce)
29 Şubat 2016 Pazartesi gününden itibaren bu Topic altında paylaşılacaktır... Mesaja git »
Hangi Akaryakıt Markasını Tercih Ediyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ben aytemizden 4 tl dizel alıyorum gayet iyi bir sıkıntısını görmedim.... Mesaja git »
Arkadaşları

SixSixSix

GearBest.com
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Nedir Şu Kalecilerden Çektiğimiz
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.203