Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
jerry smith
Gerçek Adufuk
Doğum Tarihi23 Mart ****
Konumİstanbul, Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Nestle Damak fiyatı yükselmiş konusunu başlattı (4 gün önce)
35 gr nestle damak sen küçül 30 gr ol bide üstüne 45 kuruş zam yap. Bi damak zevkimiz vardi o da pi. oldu.... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Beyler s9 plus snapdragon 845 li versiyonunu alcam bu modelde radyo var mıdır ?... Mesaja git »
Kızlar Hiç Sandığım Gibi Değilmiş [SS'li] başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Sandığım gibi çıkmadı konu. Sandığınız sandığımı gibi değilmiş.... Mesaja git »
Ülker Piko Çikolata Rezaleti( Fotoğraflı ) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Yarın ve hayvancılık bakanlığını ara durumu anlat gelirler numuneyi alirlar . O ürünleri ülker piyasadan toplatir.... Mesaja git »
31ci... Mesaja git »
Kiracı hayatımı söndürdü lütfen yardım edin başlıklı konuyu favorilerine ekledi (25 gün önce)
Dişimi tırnağıma takip şehir dışından ev aldım daha sonra acıyarak küçük çocukları olan bir dul kadına 1 yıllığına kiraya verdim . Maddi durumum iyi d... Mesaja git »
S7 edge sonra telefon tavsiyesi yardım başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Note9 radyo var mi ki... Mesaja git »
S7 edge sonra telefon tavsiyesi yardım konusunu başlattı (bir ay önce)
Güçlü işlemcili, s7 edge iyi kameralı , bataryası 1 günü çıkartabilen ve radyosu olan bi telefon önerir misiniz ? Fiyat önemli değil.... Mesaja git »
Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Günaydın eser hocam. Bugün icin 3 tane Armani - Stronger With You, 1 tane chanel de blue alacaktım adresi nerden gönderim.... Mesaja git »
Arkadaşları

GearBest.com
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156