Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
bimposeti
Bir Önceki Kullanıcı Adımustangufo
Gerçek Adufuk
Doğum Tarihi23 Mart ****
Konumİstanbul, Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
D-Smart taahhütüm bitiyor - tavsiyesi olan ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Ben 100 gb akk li + tv (hiç bir paket yok dicovery Chanel felan açık ) 60 TL ödüyorum.... Mesaja git »
1.300-2.000 tl arası ikinci el telefon tavsiyesi konusunu başlattı (3 gün önce)
[b]Arkadaşlar şarjın en azından 1 günü rahat çıkarması, diğer kriter imde kamerasının 2-3 sene sonra bile iyi çekimler yapmasını(kamerası iyi olsun) i... Mesaja git »
ben 1000 dk 1000 sms 4 gb faturalıyı 19 tl kullanyorum şuan 1 ay sonra bitecek. Beni aradılar 1000 dk 1000 sms 6 gb 28 tl yada 26 tl öyle bişe devam... Mesaja git »
💟💟💟 hepsiburada 21 mart indirimleri [[ ANA KONU ]] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
keşke şurdan alsaydın https://spedushenzhen.tr.aliexpress.com/store/1866145?spm=2114.12010608.0.0.53HdJB#... Mesaja git »
Vodafone Yanımda Pazartesi Sürprizi #BanaNeVar# başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 gün önce)
Olay nedir? Vodafone Yanımda uygulaması, Bana Ne Var? bölümünden kampanyaya katılanlara çeşitli hediyeler dağıtıyor. Nasıl katılabilirsiniz? ... Mesaja git »
💟💟💟 hepsiburada 21 mart indirimleri [[ ANA KONU ]] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
hocam son biletin son kullanım tarihi hakkında bir bilgin var mı yoksa depolayım biraz... Mesaja git »
adamlar nasıl bir sistem yapmışsa 2'inci 5 dolarlık alışverişimi yaptırtmadı. Denemediğim şey kalmadı andorid emülatörler, bluestacks, dual programlar... Mesaja git »
WhatsApp ve Telgram'daki güvenlik açığı nasıl kullanılıyor? başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
hocam konuyu çok yanlış anlamışsın. kötü niyetti kişi sana ister pc' de ister telefondan whatsapp'la sana resim gönderiyor sende onu açınca iş... Mesaja git »
MAZOT 8 KURUŞ İNDİRİM 17 MART başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
olmaz olsun böyle fırsat 1 indirim 2 bindirim yaparlar bunlar.... Mesaja git »
DETAYLI ALIEXPRESS 5 DOLAR İNDİRİM KUPONU ANLATIMI 6A 5 DOLAR KAMPANYASI http://s.aliexpress.com/faAfM... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.096