Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lucky.F
Gerçek AdFatih Kırca
KonumOrdu,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 5 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ATARİNİN NE OLDUĞUNU BİLMEYECEK BİR NESİL GELİYOR. başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
ATARİNİN NE OLDUĞUNU BİLMEYECEK BİR NESİL GELİYOR. başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
2000 doğumlular o zevki tatmadı bile kardesim. Simdiki cihazlarda daha iyi olduğunu düsünüyosan yanılıyosun.... Mesaja git »
O zamanlar daha mutluydu ama insanlar. Simdi eski günleri özleyen bir çok insan var kardesim. Herseyin elinin altında olması bazen iyi değil ha.... Mesaja git »
Az da olsa fikir sahibi en azından. Tsubasa hakkında da fikirleri var. Yeni nesili bi düsün. Bunlardan hiç haberleri yok... Mesaja git »
Yeni nesil, ne kasedi kalemle cevirebiliyor, ne tetris biliyor ne pacman ne de Kasetli aterilerimizi.... Mesaja git »
How I Met Your Mother (2005-2014) | 9.Sezon başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Kardesim anne 6.sezonda cıkmıs olsaydı. 3 sezon daha izleyemeyecektin. Amac o zaten. uzattıkca uzatsınlar ki bi kaç bölüm daha izleyelim. zaten son ... Mesaja git »
The Big Bang Theory (2007- ) | 11.Sezon 26 Eylül'de başlayacak başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Büyük ihtimal bi sürpriz olacak gibi de pek beklenti olmasın. Dizi zaten beklentileri fazlasıyla karsılıyor. Yeni bölüm 30 Ocak'ta. Türkiye'ye göre de... Mesaja git »
E-bay'in Türkiye dağıtımı diğer ülkelere göre çok daha kötü. Cünkü daha yeni yeni oturtmaya çalışıyorlar çoğu şeyleri. E-bay'dan aldıgınız esyalar tah... Mesaja git »
e-bay türkiye'de sıkıntı olabiliyor. Fakat aliexpress biraz daha güvenli.... Mesaja git »
Apple iPhone 5s [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Yaklasik 1 ay önce de ben aldım. 2150 Tl pesin olarak. Fakat biraz borca girdim. Size tavsiyem mümkün oldugunca taksiti azaltmak ya da pesin almak. Te... Mesaja git »
Arkadaşları

X Files

JoeyBane
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Beşiktaş
Notebook
Toshiba
Basketbol
Miami Heat

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109