Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Antifa_ultra
Gerçek Ad 
KonumKayseri,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Deha (Genius) Albert Einstein 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Başlıyorum hocam teşekkürler... Mesaja git »
c# ileri düzey başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
unitye başlıyorum hocam :D yazabilirsem ilk projemi size yollayacağım.... Mesaja git »
Deha (Genius) Albert Einstein 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Einsteindan bi uçan bi kaçan :D Güzeldi bence sezon, buna benzer bilim ile alakalı dizi tavsiyesi olan var mı? Tüm yaz boşum :D... Mesaja git »
El Chapo (2017) | Netflix & Univision başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Komple sezon hakkında bilhassa final[spoiler=8245263451]Ya ne saçma sapan bir finaldir o öyle. Zaten ondan öncesi de pek sarmadı. Senaryonun ilerlemed... Mesaja git »
c# ileri düzey başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Stackover taa dönemin başından beri bildiğim, uğradığım bir site :D Gerçi C'e ilk başladığım hafta sorduğum basit bir sorudan sonra çok fazla - yesem ... Mesaja git »
c# ileri düzey başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Çok teşekkürler hocam. Naçizane programlama öğrenirken şunu gördüm. Kod öğrenmenin tek yolu yazmaktan geçiyor. Hata yapa yapa en sonunda robota bağlıy... Mesaja git »
LOLDEN KURTULUYORUM. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Oyun bağımlılığın çok fazla parametresi var. Fakat temelde yatan nokta bence maddi ve sosyal imkansızlıklar. İyi kötü herkesin evinde bir pc var ve sa... Mesaja git »
c# ileri düzey konusunu başlattı (13 gün önce)
Arkadaşlar Bilg Müh okuyorum. 1. dönem C 2. dönem c# gördüm. 2 sini de verdim çok şükür. Hem hocalardan hem de youtubedan çalıştım. C# proje ödevim bi... Mesaja git »
İkizini sınava sokmak? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Bizim bir tanıdık var. Tek yumurta ikizleri karıştırmamana imkan yok. Biri Boğaziçini kazandı diğeri de Allahtan iyi bir ünideydi yoksa şeytana uyarla... Mesaja git »
Sınıfta kaldım başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Bizim üni(erü) sistem şöyle hocam. Normal verdiği kredi(2 üstü ganoya) o dönem alman gereken derslerden biraz fazla oluyor. Eğer gano 2 nin üstünde al... Mesaja git »
Arkadaşları

Straw Hat
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Liberta per gli ultras!
Antifa!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.250