Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
buzzer
Gerçek AdAlex Ferguson
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Ağustos 2004
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 3 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
vatanda dün bonus ve access'e ya da nakit paraya 530 tl'ye gördüydüm, bugün 530 tl nakit parayla almaya gittim 590 tl dediler. halbuki ayın 25'inde de... Mesaja git »
Arkadaşlar, 4 yıldır sorunsuz kullandığım Dell Inspiron 6400 model dizüstü bilgisayarım geçen Cumartesi aniden donmalar yaşayınca FAN'da toz birikmişt... Mesaja git »
: SAMSUNG YENI 40C530/C550 Serisi ( FULL HD + HD DIVX + USB) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: catalar2 Orijinalden alıntı: buzzer Arkadaşlar, bu c530 model tv'nin 37 inch olanını aldım bir hafta önce. TV'den ç... Mesaja git »
: SAMSUNG YENI 40C530/C550 Serisi ( FULL HD + HD DIVX + USB) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Arkadaşlar, bu c530 model tv'nin 37 inch olanını aldım bir hafta önce. TV'den çok memnunum ve 720 p'lik mkv'leri de sorunsuz izlemiştim. ama bugün ilk... Mesaja git »
: Kutu değişimi yapmak-Philips kutu istiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: raskolnikov77 Bilgisi olan var mı arkadaşlar? Orijinalden alıntı: raskolnikov77 bende de bu cihaz var .. sorun... Mesaja git »
: Digiturk Modül başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
arkadaşım aynı sorundan muzdaribim ve bende de Goldmaster 55000 CI model bir receiver var ve Digiturk'ün verdiği Philips marka iğrenç cihaz yüzünden b... Mesaja git »
: Kutu değişimi yapmak-Philips kutu istiyorum başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Philips cihazın nesini istiyorsun anlamadım İğrenç bir cihaz. Ses açma-kapama sadece Philips TV takılı olursa çalışıyormuş, acaip hantal, bavul gibi b... Mesaja git »
: _____NOKIA 3110 C -- ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
arkadaşlar, bu cihazın özelliklerinde stereo yazıyor ama ben henüz stereo ses duyamadım. Piyasadan 1 TL'ye 2,5 to 3,5 mm jack dönüştürücü alıp stereo ... Mesaja git »
: _____NOKIA 3110 C -- ANA BAŞLIK başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Arkadaşlar, telefonumdaki yazılım versiyonunu öğrenmek için #0000# tuşluyorum ve ARA tuşuna basıyorum. Ancak hiçbir cevap gelmiyor. Versiyonu nasıl öğ... Mesaja git »
: media markt online katolog başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
siteye bak 80'lerdeki commodore bilgisayarların müziği gibi bir müzik çalıyor. Haribden ben de nefret ettim sitelerinden adamların. Sitedeki linklere ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125