Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kanbankasi
Gerçek AdAlper A
Doğum Tarihi16 Eylül 1985
Mesleksystem engineer
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 9
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları20
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
TF Noir , montale patchouli leaves, Rahatlıkla istediğiniz ürünü alabilirsiniz. Çok titiz ve güvenilir.... Mesaja git »
(SATILDI) Dolce&Gabbana The One Eau de Parfum başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
İSTENİLDİĞİ TAKDİRDE SAHİBİNDEN.COM ÜZERİNDEN KREDİ KARTLI SATIŞ AÇABİLİRİM. NAKİT ALIMLAR İÇİN; İŞ BANKASI VE PTT POSTA ÇEKİ HESABIM MEVCUTTUR. htt... Mesaja git »
Uygun Fiyata Şişeli ve Dekantlar!!! başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Hepsi güvenilir kaynaklardan alınan orjinal kokulardır. 100 tl üzeri alımlarda kargo ücreti bana aittir. En az alım 5ml'dir Dekantlar: M... Mesaja git »
Dip fiyatlar artık satılık parfümler başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
ihtiyaçtan dolayı satılık Lancome for men 74 ml------150tl (mizu) mancera cedrat boise 120/95 ml-----250 tl (piyasada 488 tl) satıldı ... Mesaja git »
SON 2 ŞİŞE VE TEK DEKANTLAR DÜKKAN KAPANIYOR... başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Elimde fazlaca parfüm birikti. Şişelerimden uygun fiyatlara dekant vereceğim. Bunun için Birsen kolonyadan dekant şişesi temin ettim. İsteyen arkadaş... Mesaja git »
TÜM ÜRÜNLERDE KARGO BEDAVA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (10 gün önce)
Merhabalar, Satışa sunmuş olduğum ürünler adıma faturalı olarak alınmış olup hepsi orijinal parfümlerdir. Parfümleri dileyene Dekant ya da Şişeli o... Mesaja git »
YENİ RENAULT KADJAR ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Kadjarım için aldığım otomatik kapanma yan ayna modülünü , aracımı önceden satmış olduğum için aldığım fiyata satıyorum. Fransadaki renault servisten... Mesaja git »
satılmıştır başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Merhaba, lidge satıldımı... Mesaja git »
Satılık Dekant Parfümler .( Yeni Eklemeler oldu) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar ben 6 adet dekant aldım 5tanesi daha önce kullandığım için tecrübeliyim. Bahattin bey sağolsun çok ilgilendi, istediğiniz parfüm ne ise göz... Mesaja git »
Satılık Dekant Parfümler .( Yeni Eklemeler oldu) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Merhaba arkadaslar asğıda belirteceğim parfumlerim satılıktır.Kargo alıcıya ait olmakla birlikte ürünler kesinlikle orjinaldir. F... Mesaja git »
Arkadaşları

buyukbang

musAKka

desiya

albani

invisible

meroboy

SerdaR^73

x-men2

jeremy81

Kesme$eker

Burocks

renzokuken

KURSAD.

Unzerstörbar

ENDAK

ekaya38

mAgnAtwc

a.ozan

bgunduz26

RGPDBN
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.086