Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zortozdegil
Gerçek AdLimasollu Naci
Konumİstanbul, Başakşehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 2 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kısa süreli dil okulu konusunu başlattı (2 yıl önce)
Arkadaşlar ben Nisan ayının başında 2 haftalık bir dil kursuna gitmek istiyorum. Tercihen İngiltere, İskoçya ya da İrlanda olabilir. 1 sene hazır... Mesaja git »
Parfüm Hangi Mağazadan Alınmalı? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
tekin acarın bütün çalışanları çakaldır bana göre çöp bile almam... Mesaja git »
BEDAVA GOOGLE VPN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar. Malum ülkemizde çoğu site engelli ve rahat bir dolaşım sağlayamıyoruz. VPN şart ve kaliteliler maalesef paralı. Ben bu işi nasıl ... Mesaja git »
Makale Arşivim başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
Merhaba arkadaşlar. Biz tarihçiler kitaplar kadar makalelere de ihtiyaç duyuyoruz. Çünkü makaleler, genellikle ağır bir araştırma sonucunda, belirli b... Mesaja git »
MİGROS ELEKTRONİK YILSONU KAMPANYASI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
24-31 Aralık tarihleri arasında ekte bilgileri bulunan ürünlerde siz değerli müşterilerimiz için yılın son büyük kampanyasını gerçekleştirmek üzere ... Mesaja git »
n11 ÜCRETSİZ KUPONLAR başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
125 TL üzeri %11 indirim yapan kupon ücretsiz. hocam varsa bana bu kupondan yollayabilir misiniz... Mesaja git »
Turkcell Sarıkutu telefonlarda geçerli 200TL indirim (2000PUAN) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
https://turkcell.com.tr/kulup-ve-programlar/sari-kutu/turkcell-com-trde-akilli-cihazlarda-gecerli-200-tl-indirim Turkcell.com.tr'de akıllı... Mesaja git »
Yeni Audi A3 (MQB) -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
arkadaşlar sportback kasa için bagaj havuzu tavsiyeniz var mıdır?... Mesaja git »
SKECHERS.COM YILBAŞI İNDİRİM ŞEYSİ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
https://www.skechers.com.tr/ayakkabi-indirim... Mesaja git »
Starcity avn garaj günleri 3/11 aralık başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 yıl önce)
bugün gördüm avm de paylaşmışlar 3ile 11 arasında garaj indirimi var güzel fiyatlar oluyor new balance 99,90 sattılar geçen çadırda ltb 2 adet üst 15e... Mesaja git »
Arkadaşları

drvimu
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094