Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erol coşkun
Gerçek Aderol coşkun
Doğum Tarihi1 Mayıs 1975
Meslekliman
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 sa. önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 sa. önce)
Kendi kendine düzeldi, teşekkürler.... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hayır hayır eu 3 ya da en kalabalık olan server hangisi ise... server konusunda eminim en kalabalık olan server...... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
arkadaşlar merhaba, MP' de tekrar hız sınırı uygulanmaya mı başladı acaba? aracımı değiştirdim. hız sınırlayıcıdaki tiki de kaldırmama rağmen 90km/... Mesaja git »
American Truck Simulator (Çıktı) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
Yağmur sensörü galiba o...... Mesaja git »
Sim Racing Ekipmanları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaşlar merhaba, oyuna yeni başladım, ilk izlenimlerim çevre, şehir ve yol detayları çok güzel. yolların geniş olması ve özellikle sağ şeridin ge... Mesaja git »
American Truck Simulator (Çıktı) [ANA KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Steam Linki: http://store.steampowered.com/app/270880 _________________________________________________________________ Scs Software bir bomb... Mesaja git »
★ Vodafone Smart 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
arkadaşlar günaydın, smart 6 da görüntülü konuşma özelliği yok mu acaba? şebekeden görüntülü aramayı açtırmama rağmen aktif olmadı bir türlü. ... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
DFGT oldukça güzel bir set, en azından ben çok memnunum. Ben 2. el aldım. Allaha şükür hiçbir sorun yaşamadım gayet güzel. Yan kolda zaten sıralı si... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
telsiz konuşmalarından çocuklar hemen belli oluyor :) ... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
bende de aynı şekilde güncelleme yapıyor. sorun yok. güncellemeden sonra fotoğraflarda belirtilen uyarıları veriyor. arkadaşlar konu hakkında ... Mesaja git »
Arkadaşları

azengin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
emir ve emrenin babası
Hakkında
ets 2 oyunu için buradayım.. oyunu zevkle oynuyorum...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.148