Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
erol coşkun
Gerçek Aderol coşkun
Doğum Tarihi1 Mayıs 1975
Meslekliman
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Büyük geçmiş olsun...... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Kısaca günaha girme single takıl diyorsun...... Mesaja git »
Euro Truck Simulator 2 (2012) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
tamirhaneden çıkış olayının gerçekten çözülmesi lazım. Tamirhane önleri çarpışmasız alan olsun ya da sağa mecburi istikamet olsun...... Mesaja git »
olabilir bunu hiç denememiştim. ama uyarı vermesi gerekmiyor muydu?... Mesaja git »
hayır. normal en kalabalık sever hangisi ise ona giriyorum... Mesaja git »
aracıma ağır yüke uygun şasi ve sanzuman taktırdım. ağır yükte araba olması gerekenden daha ağır hareket ediyor. hele ilk kalkışı ölüm ölüm... MP de a... Mesaja git »
çoluk-çocuk ama ağzındaki küfürleri bi duysan. zaten küfürlerden az çok kalite anlaşılıyor.... Mesaja git »
bence bu pek mümkün değil..zaten herkes şeridine girmiş olacak ve yoluna devam edecek. sizinde belirttiğiniz gibi 200-300m değil de sağ ve solda ki ı... Mesaja git »
MP de servisten çıkış tam bir eziyet. oyunu bırakma noktasına geldim artık. yolda geri zekalının teki nedeniyle araban havalarda uçuyor ya da bariyer ... Mesaja git »
teşekkür ederim.... Mesaja git »
Arkadaşları

EĞİNLİ

azengin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
emir ve emrenin babası
Hakkında
ets 2 oyunu için buradayım.. oyunu zevkle oynuyorum...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078