Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Holigannn
Gerçek AdH.D
İlgi AlanlarıApple// Pc // Cars
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 9 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Bruno Banani Made For Men konusunu başlattı (9 sa. önce)
Ürünler Made For Men serisi olup kullanılmamıştır. Arkadaşım yanlış aldığından dolayı satılıktır. 75ML 'dir. 2 Adet Fiyatıdır. Avusturya'dan alınmış o... Mesaja git »
Alınık Almanya Gidiş-Dönüş Uçak Bileti konusunu başlattı (9 sa. önce)
Ekim sonu veya Kasım başı gidiş olacak şekilde Ankara veya Sabiha Köln veya Düsseldorf şeklinde gidiş dönüş bilet alınacaktır. Gidiş ve Dönüş tarihle... Mesaja git »
4 BİN TL YE İ MONSTER ALMAK MANTIKLIMI ? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Aynen hocam ben kaçırdım onu. Bir daha denk gelirse aynı comboyu uygulayacağım. Fakat monsterda daha uygun çözülebilirse alınır. Saygılarımla.... Mesaja git »
4 BİN TL YE İ MONSTER ALMAK MANTIKLIMI ? başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Emin olamadı Yani sektörde çalışmadığım, bu gibi oyuncakların yanında ağır sistem sunucu konfigürasyonları ve kurulumları yapmadığım, ve bahsettiğim ... Mesaja git »
Valla bende Omen almayı düşünüyorum fakat Monster 'da gayet başarılı cihazlar yapıyor. Çevremde kullananların sayısı azımsanmayacak kadar fazla. Mons... Mesaja git »
Hp Omen iyi mi? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Anladım hocam bu indirimde ayarlayamadım ama bir sonraki indirimde 15 inç modelinin almayı planlıyorum bende. 2. fan ile alakalı bir sorun var diy... Mesaja git »
Hp Omen iyi mi? başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
128 ssd +1tb ile satıldı 4499 a diye biliyorum hocam siz 256ssd ve 2tb ile nasıl aldınız :D... Mesaja git »
Jabra Halo Smart Bluetooth Kulaklık Dip Fiyat konusunu başlattı (28 gün önce)
Ürün 0 hiç kullanılmamıştır. Mavi renktir. Ankara içi elden teslim tercih sebebidir. 2 cihaza aynı anda bağlanabilme. Hızlı şarj ve uzun süreli kullan... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
4 gün sonra vodafone ile olan kontratım bitiyor. TT 10gb prime için vergiler dahil 40.5 tl dedi başka bişey demedi. Acaba daha avantajlı bir tarife ve... Mesaja git »
Ankara Çıkma Oto Parçacıların Fırsatçılığı konusunu başlattı (bir ay önce)
Opel marka aracım için orjinal GM olan parça 50 TL. Yolum düştü Yıldız Oto Sanayisine dur gelmişken alayım daha ucuza alırım dedim. Sonuçta çıkma. İst... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Jabra Halo Smart Bluetooth Kulaklık Dip Fiyat
Alıcı: KorneLL
Tarih: 22 Eylül 2017; 14:56:14
Yorum
ilgili bir arkadaş ,sorunsuz alışveriş için teşekkür ederim ..
Genel Puan

Ürün: Bruno Banani Made For Men
Alıcı: KorneLL
Tarih: 22 Eylül 2017; 14:08:19
Yorum
ilgili bir arkadaş ,sorunsuz alışveriş için teşekkür ederim ..
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.110