Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Holigannn
Gerçek Ad 
İlgi AlanlarıApple// Pc // Cars
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
0 Jabra Halo Smart Bluetooth Kulaklık konusunu başlattı (2 gün önce)
Ürün 0 hiç kullanılmamıştır. Mavi renktir. Ankara içi elden teslim tercih sebebidir. 2 cihaza aynı anda bağlanabilme. Hızlı şarj ve uzun süreli kull... Mesaja git »
Opel Yedek Parça konusunu başlattı (10 gün önce)
Herkese Merhaba Astra aracım için Baskı+balata+volant+bilya yedek parça ihtiyacım var. Yakın zamanda almış olan yada İndirimli alabileceğimiz yer bil... Mesaja git »
Gün içinde Alınık konusunu başlattı (20 gün önce)
Ankara içi elden nakit 6+ alınacaktır. Sıfıra yakın olması veya deformasyonu fazla olmaması tercih sebebidir. ( 10 üzerinden 8-9 gibi) Hafız... Mesaja git »
0 Jabra Halo Smart Bluetooth Kulaklık başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
günceldir... Mesaja git »
Boyner İndirimli Alışveriş başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
340 tl lik alışveriş sorunsuz gerçekleşti +1... Mesaja git »
Aynen oranin trcellini aldilar havaalanindan paketini dksini orda secmisler Mebs te bolukler soyada gore benim D buyuk ihtimal 1-3 olcam senin... Mesaja git »
Kardes ikimizin ayni sayilir ben hizmet degil 3.bolugum sadece genel olarak rahatmis kibris orda yapan arkadaslarin hepsinde telefon vardi... Mesaja git »
Kardesim hayirli tezkereler olsun benim usta 39.mknz piyade tumeni 49. PA 4tabur 3.piyede bolugu guzelyurt cikti Ortam nasildir yemekler telefon... Mesaja git »
Mayista gidersin... Mesaja git »
Acemi : MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK / ANKARA Usta: 39.mknz P.tüm 49.P.A 4.P.T 3.PB Güzelyurt /Kibris Celp dönemi 1 H... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.063