Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
uaksk
Gerçek Adua ksk
Doğum Tarihi1 Ocak 2001
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 18 gün önce
Son giriş tarihi: 5 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Sizde geliştirici seçeneklerinde uygulama wlan multi/broadcasting filtresi aktif mi?... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Arkadaşlar telefonu kılıfla kullanıyorum çıkarıp bakayım dedim ses açma kısma tuşları hafif oynayıp çıt çıt ses çıkarıyor sizde de böyle mi?... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Hocam gece 12 gibi kamerayı açınca siyah ekran gelmeye başladı yeniden başlattığımda düzeldi ama can sıkıcı bir durum gün içinde yoğun şekilde kulland... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Biraz önce kameranın çalışmadığını farkettim gün içinde çokta yüz tanımayla kilidi açtım... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
Telefon güncellemelerle gitgide efsaneye dönüşüyor parmak izlerini kaldırıp sadece yüz tanımayı aktifleştirdim.Şuan sorunsuz.Jelly effect e takılanlar... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Telefon gerçekten tam bir canavar kamera yazılımını biraz geliştirseler telefon neredeyse kusursuz olacak ama bir gelişme yok sanırım... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
türkçe dilini seçip q düzenini seçerseniz google klavyede ğüşiöç türkçe karakterleri gözükür... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İndirmekten başka çaren yok sanırım ya da kullandığın galeriyle Google fotoğrafları senkronize edeceksin... Mesaja git »
Oreo dan nedense ben memnunum Bluetooth la ses bombasına bağlanıyorum sorun yaşamıyorum ınstagram'da yeşil ekran sorunu hiç olmadı pil i nougatla aynı... Mesaja git »
Konunun 5 ve 5T kullanıcıları olarak güncellenmesi lazım bana göre. Arkadaşlar cihazın kutusundan gelen ekran jelatini cebimde hafif cizilmiş açık ren... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.108