Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
uaksk
Gerçek Adua ksk
Doğum Tarihi1 Ocak 2001
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 26 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum. Basslarda sorun yaşıyorum kulaklık takınca bildiğiniz bassı vermiyor dolby digital plusı kapatınca bass azda olsa ... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Herkese iyi geceler bu telefonu almayı düşünüyorum fakat birkaç yerde telefonun ortalama 2 sene güncelleme alacağı söyleniyor.Böyle bi donanıma sizce ... Mesaja git »
ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Arkadaşlar iphone 6 dan geçmeyi düşünüyorumda telefonda bildirim ledi tek renk mi yoksa birden fazla renk var mı? Son olarak yüksek sar değeri ilerde ... Mesaja git »
Konunun Son yorumu yerine ilk yorumu göstermesi konusunu başlattı (6 ay önce)
Samsung formunda gezerken konuyu açınca son mesajı göstermesi gerekirken konunun ilk mesajını gösteriyor ve sağ üstte son mesajın kaç dakika önce atıl... Mesaja git »
iphone 6 kullanıyorum 10.2.1 yükledim pil performansımda gözle görülür bi düşüş var dün kendiliğinden telefon kapandı.... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
hocam samfirm adlı programla son çıkan tr romunu 4 parçalı indirip yüklersen sanırım sorun olmaz csc kodu değişir diye biliyorum... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
maalesef bendede aynı sorun olmaya başladı... Mesaja git »
Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum miui marshmallow beta çıkmış stabil sürümünü bekleyeceğim :)... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar son güncel tr stock romuna saat ile ilgili güncelleme geldi mi?... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
hocam gearcm romunda wi-fi mobil veri karışık kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094