Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Richter
Gerçek AdDeniz
Konumİzmir,Karşıyaka
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 2 yıl önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung 960 EVO - 250GB PCIe NVMe - M.2 Internal SSD (MZ-V6E250BW) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Ürün tarafımdan satın alınmıştır.... Mesaja git »
TR'nin En Büyük Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Merhaba, Önceki sayfalarda bir arkadaş almanyadan teslim alacağı ürünün vergisini geri alımıyla ilgili bir soru sormuştu. Bu konuyla ilgili amaz... Mesaja git »
Yoğun internet kullanımı için sistem tavsiyesi. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Aradaki 15 20 € fark için yeni nesil almayı düşündüm. Aslında ilk başta Asrock Z270M düşünmüştüm fakat bu işlemciyi kullanacaksam zaten OC yapamaya... Mesaja git »
Yoğun internet kullanımı için sistem tavsiyesi. başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Gigabyte GA-H270N Anakart G4560 İşlemci 16GB 2400 MHZ ram Acaba bu sistemden istediğim performansı alabilir miyim ?... Mesaja git »
Öncelikle cevaplar için teşekkürler. Bütçeden bahsetmedim çünkü kafamda bir plan çizemedim henüz açıkçası. Ama idareten bir şey almak niyetinde deği... Mesaja git »
Kasa tiplerini araştırdığımda Mini ITX kasaları tercih edeceğim gibi görünüyor. Dik veya yatay kullanım sağlayabilmek avantaj benim için. Bahsettiğim ... Mesaja git »
Yoğun internet kullanımı için sistem tavsiyesi. konusunu başlattı (2 yıl önce)
Merhaba, Genellikle sistem tavsiyeleri ve yönlendirme konuları oyun bilgisayarları üzerine olmakta. Bu sebeple aradığımı açıkçası bulamadım. Bu konud... Mesaja git »
...KLIPSCH club... başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Selamlar, Hoplar geldi. Ben tek tek 2 ayrı hesaptan sipariş verdim. Sonuçta ürün kutulu ağırlığı 20kg 2 tane aynı anda vermek riskli. Herhangi bir ... Mesaja git »
Teşekkür ediyorum. Evet henüz ulaşmadı yolda merakla bekliyorum.... Mesaja git »
Cevap alamadım ama RP-250F alındı. Teşekkürler... Mesaja git »
Arkadaşları

hiickimse
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mini
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Tablet
Blackberry
Notebook
Sony, Dell
PSN ID
dnzmms
Dünyadan Futbol
Chelsea FC
Basketbol
Pınar Karşıyaka

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094