Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
QuicklyMove
Gerçek Adteoman aksoy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 24 sa. önce
Son giriş tarihi: 40 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ES SECİMİNİZİ İYİ YAPİN GARİBAN BABAM GİBİ HAYATİNİZ KARARMASİN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (24 sa. önce)
Her şey 20 yıl önce başlıyor.Oncelikle beni doğuran insandan başlayalım kendisine anne bile diyemiyorum artik,dinleyin bana hak vereceksiniz. Kendisi... Mesaja git »
Dolar artmasının avantajı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Direkt devalüasyon yapıp doları 10 yapalım, sonrasında paradan bir 0 atıp doları 1 liraya sabitleyelim. Böylece çarpmayla bile uğraşmayız... Mesaja git »
Ben salağın tekiyim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kafanın içinde kıyma varsa para eder yalnız kırmızı et bayağı zamlandı... Mesaja git »
Pegasus'ta rezalet // Hostesleri sokaktan toplamislar başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bkz. Disiplin... Mesaja git »
Almanya'da Irkçılığa Uğrayan Türk Öğrenciler (Vlog) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Senin yorumunu beğenmedim diye forumu neden bırakayım cahil. Blok... Mesaja git »
Almanya'da Irkçılığa Uğrayan Türk Öğrenciler (Vlog) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ne diyorsun ya. Boş yapma... Mesaja git »
Spotify hiç kullanmadım sizce kullanmaya değer mi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben senin zihniyetini ...... Mesaja git »
bimdeki kuşbaşını yiyen var mı nasıl ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sanmam ne kardeşim ben senin tahminlerine göre mi hareket edicem yediysen düşünce belirt yemediysen sus laga luga yapma.... Mesaja git »
(Ss li ) Fransız Arkadaşimla konuşmam. Uzucu hikayem başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet ülkede büyük bir kesim cahil ve 'düşünemiyor'. Fakat çomarlar yüzünden böyleyizzz yobazlarrr diyen birine 1960-70-80-90 alım gücüne bakma... Mesaja git »
10 yıldır muhendısım keske 10 yıl once BIMe gırseymişim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Stratejik öngörüsüzlük. Bu arada ülkeği değil, ülkeyi... Mesaja git »
Arkadaşları

neozine

ABSOLUT.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094