Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
QuicklyMove
Gerçek Adteoman aksoy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 18 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Rahatlık mı yoksa hayallerin peşinden gitmek mi? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Hayallerinin peşinden git. Yazılım, bu devrin belki de en önemli alanı. Ülkenin "başarılı" yazılımcılara gerçekten ihtiyacı var.... Mesaja git »
Alfa erkek misiniz , beta erkek misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Aşırı tarafçı ve bilgisizce yazdığını düşünüyorum. Bir erkek Beta da olabilir ve bu öyle kötü bir durum da değildir Arkadaşın yazdığına göre daha b... Mesaja git »
Tek Burun Deliğinden Nefes Alanlar Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Sağ kanalda trafik yoğun, hatlar yavaş akıyor; sol tarafta problem yok. Ekle hocam.... Mesaja git »
Doktor olup döner sermayeden 8.000 TL üzerinde alan var mı? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Muhtemelen sadece dönerden 6 7 bin alıyor. Maaş + Döner ile 10 bini aşar yani... Mesaja git »
Arkadaşlar avukat maaşları hakkında ne düşünüyorsunuz başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Avukatına göre değişir. Doktora, yüksek lisans, dil vb. CV'nde ağırlık yapacak etkenlere sahipsen daha yüksek bir potansiyele sahip olursun. Devlet... Mesaja git »
Discord Türk serverları ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Konuda iq ortalaması bayağı düşük. Pazarlamacı mısınız yoksa medeni bir şekilde sunucunuza mı davet ediyorsunuz? Bir adam da iki tane ayrı hesaptan... Mesaja git »
... başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam sırf birileri böyle düşünmesin diye 'forumda' diye de ekleme yapmıştım ama işe yaramamış... Mesaja git »
... başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Kesinlikle CSB. Yeni sayılırım ben forumda (2012'liyim), ben bile anlayabiliyorum artık. CSB olamama gibi bir olasılığı yok. Başarısızca kaleme alınmı... Mesaja git »
Et 8-10 lira olmadikca ucuz falan degil başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Sen dua et beyaz etin fiyatı artmasın.... Mesaja git »
Ümit Özdağ'dan akp'li avukata: Ben zıplamam zıplatırım. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (6 gün önce)
Cnn türk ekranlarında Ahmet Hakan'ın hazırlayıp sunduğu Tarafsız Bölge'ye katılan Ümit Özdağ yandaş avukatı tek cümle ile afallatttı. "Ben zıplamam z... Mesaja git »
Arkadaşları

neozine

ABSOLUT.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078