Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
tiko1133
Gerçek AdGöktuğ Dönerkaya
Konumİstanbul, Tuzla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 17 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
nutella 825 gr 10 TL başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
sadece beylikdüzü büyükçekmece ve esenyurt'a sipariş götürüyorlar. anadolu yakasına servisleri yok ... Mesaja git »
3 Adet Rastgele Steam Kodu Çekilişi [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
çekilişe katılmak istiyorum yaz dostum bana çıkarsa 2 oyun da ben ekleyip çekiliş yapıcam 3 kod cekilisi :)... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds ANA KONU - HERKESE CBT KEY! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
15 dakika gibi kısa bir sürede ulaştırdı keyi aldım teşekkürler.... Mesaja git »
DH PS4 OYUN TAKAS GRUBU[ANA KONU] [KUTULU OYUNLAR ] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bloodborne 60₺ oyunu beceremediğim için satıyorum 2 kere oynadım Fifa 15 25₺ İstanbul içi elden teslim yapılır diğer şehirlere kar... Mesaja git »
3 ADET STEAM OYUN ÇEKİLİŞİ 26.02.2017 | KAZANANLAR BELLİ OLDU başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Cekilise katilmak istiyorum... Mesaja git »
PostNL ile kargo gelmek bilmiyor başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
06/12/2016 tarihinde yola çıkan kargom bugün elime ulaştı 50 dolar olmasına rağmen herhangi bir vergilendirme olmadı umarım herkesin şansı yaver gider... Mesaja git »
çok teşekkür ederim yardımlarınız için Allah razı olsun.... Mesaja git »
arkadaşlar şimdi torba kapandı diye bişey gelmiş bu sabah noluyor benim kargoma bilen biri yazabilir mi?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: referans ilanıdır
Alıcı: otaku
Tarih: 26 Şubat 2015; 18:42:55
Yorum
Dürüst,güvenilir birisidir.Teşekkürler...
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.082