Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Eugnie
Gerçek Ad 
KonumNevşehir,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 3 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Arkadaşlar COD WW2 yi oynamak için PS4 almayı düşünüyorum. Sizce PS4 Slim bu oyunda iyi performans verir mi ? Slim 1000 lira civarında normal kasa 130... Mesaja git »
PUANGO? LÜTFEN ACİL başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
İnşallah yapabiliriz hocam. Allah gönlümüze göre versin :) Matematik seviyenizi bilmiyorum ama 20 netin üstüne çıkmaya bakın. Yapılabilecek ve fazla... Mesaja git »
Bence çok çok zor değil hocam ancak fazla çalışmanız gerekiyor. 400 binin içinde tahmini olarak 150-200 bin TM'ci vardır siz onlarla yarış halinde ol... Mesaja git »
Tahmini sıralama yapmışlar hocam geçmiş yılları göze alarak. Bence bir de 2014 katsayısıyla deneyin.... Mesaja git »
Hocam ona ayar çekememişler yerleştirme sıralaması yanlış gözüküyor. sinavla diye bir site var oradan bakabilirsiniz. şu an doğruya en yakını o bence.... Mesaja git »
Yuklu oyunlarinizin SS'i başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
www.steamcommunity.com/id/xylella... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Hocam ben csden 2 spectrum anahtarı aldım 1 hafta bekleyeceğim cumartesi günü 40 yaparım artık. Dediğiniz siteyi de 50-60 için kullanırız herhalde [... Mesaja git »
EN MANTIKLI SIRALAMA SİTESİ konusunu başlattı (6 gün önce)
Arkadaşlar puanza ygsde puanları hatalı hesaplıyor ve lysde daha 2016 bile eklenmemiş durumda. [/i] ...... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam ben csden 2 tane key aldım 1 hafta ban varmış bekleyeceğiz artık... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Peki hocam sistem şöyle mi işliyor. Ben keyi ilk olarak yolluyorum sonra o da farklı bir teklifle kartları yolluyor doğru mudur... Mesaja git »
Arkadaşları

gun

num

Citizen

Speed-Step

fatality_

madmax50

brk-bjk

Themistokles

Creative BLack

poyrazoğlu

Esclavage

Samalamadumalama

ceyhunhoca
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Ey kul. Etme dünya nazı‚ kıl namazı ; sonra kılarız diyenin dün kıldık namazını.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
Steam
TV
LG
Notebook
Asus
Ekran Kartı
Asus
Modem
Zyxel

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.145