Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sê7êN SKY
Gerçek Adse7en sky
Doğum Tarihi23 Mart 1983
Konumİstanbul,Eyüp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 36
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 2 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Miss Sloane (2016) http://www.imdb.com/title/tt4540710/ Beklentimin üzerinde, diyaloglar üzerine kurulu olmasına rağmen akıcı bir film. Akış... Mesaja git »
Quaresma neden böyle? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İnternet üzerinden başvuru yapıyorsanız başvuru sırasında adres bilgilerini girdikten sonra varsa vdsl seçeneği çıkacaktır. Bu seçmeniz halinde herh... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
2 ay kadar önce adsl2+ dan (yalın) vdsl e geçiş yaptım.herhangi bir yeni kablolama yapılmadı... Mesaja git »
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yanlış anlamadıysam her iki hız içinde aldığınız değerler normal torrente 8 ile 0,800-1, duruma göre ki çok zor 1,2 görülebilir 16 ile de 1,3-1,5,... Mesaja git »
SPORTINSTREET'TE TEK FİYAT KAMPANYASI (89-99-109-119 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eski bir model olduğu için numara ve renk sıkıntısı yaşanıyor, başka modellere yöneleceğiz artık.... Mesaja git »
SPORTINSTREET'TE TEK FİYAT KAMPANYASI (89-99-109-119 TL) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hasarlı olması işin bahane kısmı zaten, muhtemelen stokta olmayan ürün eklendi ve sorun yaşandı. Sağlık olsun diyeceğiniz ve yeni fırsatlara bakacağ... Mesaja git »
Bunca yıllık alışverişlerden sonra insan tecrübe sahibi oluyor, bu gecikmenin normal olmadığını ve bir aksilik çıkacağını yazmıştım daha önce 31... Mesaja git »
Süre olarak sıkıntı yok ama insan sinir oluyor.Cumartesi günü siparişi veren arkadaşların kargosu gelmiş, benim ürün Cuma günü paketlendi ve hazırlan... Mesaja git »
Adamların kıllığı bana demek ki, Cuma günü paketlendi ve hazırlanıyor olarak kaldı.. Bu kadar hazırlıktan sonra çıkacak şeyden korkmaya başladım ... Mesaja git »
Arkadaşları

abrajj

the right hand of evil

DesireD_

gozdeacıkparfum

qyzx

Zarges

Zarges_

Zargess
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS3
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Hakkında
Agar.io
DH ® Turk

Gençlik ve sıhhat gaflet verir, dünyayı hoş gösterir ve âhireti unutturur

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.411