Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Sê7êN SKY
Gerçek Adse7en sky
Doğum Tarihi23 Mart 1983
Konumİstanbul,Eyüp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Mart 2006
2. el mesaj sayısı: 36
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları8
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Mesajda özellikle belirttim "çok eski" diye, buradaki bazı arkadaşlar son yıllarda keşfetmiştir belki "ae" yi ama ben yıllardır yurtdışı alışverişi ... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Belirli bir tutarın üzerinde sipariş vermiyorsanız kargo tamamen gereksiz, bugüne kadar hiç takipli kargo siparişim olmadı. Teslimatım 2,5 ay süren si... Mesaja git »
Fernandao'un attığı gol 79 cm ofsayt başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dur önce Fernandao atılsın, penaltımız verilip ikinci sarıdan Isla atılsın. Ondan sonra 2. ve 3. gol öncesi faulleri tartışırız. Şimdi istediğin yer... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tamam abi ,pardon!... Mesaja git »
İnternet Hızımı Geçebilecek varmı_? (Edit 4:Turknet aradı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eksikliğini hiç hissetmedim ama hatırlatma için teşekkür ederim.... Mesaja git »
MAKYAJLI YENİ NİSSAN QASHQAİ 2018 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Araç 3.500km civarı.İstanbul sabah akıcı, akşam yoğun trafik. Gidiş/geliş 24-26km arası güzergaha göre, yani motor ''ben ısındım'' dediğinde kontağı... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Adamlar içimizden geçecek yalnız... Mesaja git »
İnternet Hızımı Geçebilecek varmı_? (Edit 4:Turknet aradı) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
VF nette 16mbit kullanıyordum, taahhüt bitiminde TTnet in size maks. 8mbit verebiliriz, üzerini alamazsınız dediği güncel test sonucu (: Bugüne ka... Mesaja git »
En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yönetmen koltuğunda Chan-wook Park varken kötü demek yanlış olur (: Konu orjinal (en azından ben benzerine rastlamaıdım) ve sürpriz sonları seviyorsa... Mesaja git »
En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İzledim hocam ----------------------------- Uzun zamandır paylaşım yapmıyordum, hazır mesajı yazmışken içeriğinide doldurayım en azından. Przypadek (B... Mesaja git »
Arkadaşları

abrajj

the right hand of evil

DesireD_

gozdeacıkparfum

qyzx

Zarges

Zarges_

Zargess
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
TurkNet
Takım
Beşiktaş
TV
Philips
Notebook
Dell
Hakkında
Agar.io
DH ® Turk

Gençlik ve sıhhat gaflet verir, dünyayı hoş gösterir ve âhireti unutturur

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.157