Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
m.p.one
Gerçek Admustafa pmk
Doğum Tarihi14 Nisan ****
KonumAntalya,Kepez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
★★ SAMSUNG GALAXY S7 ve S7 EDGE ANA KONU ★★ başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Sattıgınız cihazdan kalan yada fazla olan spigen Curved olmayanı düz ultra crystal hd ekran koruyucu arıyorum.Cihaz düz s7... Mesaja git »
Lpg 25 kurus zam gelecek(yarin gece) başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Ben hep 90 tllik alıyorum.Zam değil güncelleme ayrıca zam gelmiyor fedönün oyunu bu gelmeyin oyuna ey ümmet ayrıca alın size mehter... Mesaja git »
Benzin 5,66TL, Mazot 5,09TL, LPG 3.40TL başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Adminler de bayağı yandaş çıktı.Yahu pompa fiyatları bu konunun neresiyle alakasız.Herhalde bu fiyatlar da fedönun oyunu... Mesaja git »
Benzin 5,66TL, Mazot 5,09TL, LPG 3.40TL başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ezilenlerin gür sesidir o Suskun dünyanın hür sesidir o Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan, Recep Tayyip Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan, Rec... Mesaja git »
Cumhurbaşkanı talimat verdi: Cam filmi yasağı kalkabilir başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Cehapenin getirdiği saçma sapan kanunu kaldırarak baskan hazretleri yine halkın yanında olduğunu göstermiş.Buna mehter vermeyeyim de neye vereyim gels... Mesaja git »
i7 6700klı 10060 3gli garantili sistem konusunu başlattı (18 gün önce)
Özenle kullanılmıştır.Herhangi oc vs yapılmamıştır.Şuanda kullanıyorum ve ihtiyaçtan satıyorum.Alacak olan arkadaş evime gelip istediği oyunu açıp oyn... Mesaja git »
Son dakika: Benzine bir zam daha (Ver mehteri) başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Zamlar fedöcü olabilir mi acaba?... Mesaja git »
Benzine 09 Kasımda 13 Kuruş Zam başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Lucescu: Sahadaki yabancı sayısına sınır getireceğiz başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Yerli oyuncu sınırı gelmeli.... Mesaja git »
Cam filmi artık muyanede ağır kusur başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Arka camı sökmek sedan arabalar da biraz zor oluyor.Rezitansı açıp sökmek daha kolay oluyor ama film kalitesizse parcalanıyor sonra işin içinden çıkıl... Mesaja git »
Arkadaşları

vezir

ismet07

BlackMon

bida
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel, PC
Otomobil
Chevrolet
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Ekran Kartı
MSI
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.203