Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
m.p.one
Gerçek Admustafa pmk
Doğum Tarihi14 Nisan ****
KonumAntalya,Kepez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 10 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
https://tr.aliexpress.com/item/CR-9H-Hardness-3D-Curved-Surface-Full-Screen-Protector-Tempered-Glass-Film-for-Samsung-Galaxy-S6/32746079871.html?spm=a... Mesaja git »
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Çinden aldığım ekran koruyucu camı bir haftadır kullanıyorum.3d kırılmaz cam diye geçiyor.Düzgün ve sabırla uyguladım ve herhangi çıt çıt sesi yada ka... Mesaja git »
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
[Fenerbahçe 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
Fenerbahçe paletta filan kimseyi almaz.Boşuna beklemeyin.Ozan affedilir,topal defansa çekilir.Her maç kanser olmaya devam edeceğiz.... Mesaja git »
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Hocam global rom herhangi güncelleme yada knox sorunu yok.4.5g yazmıyor ama 4g yada 4g+ yazıyor.Volte harici sorunu yok onuda arkadaşlar bazı yollarla... Mesaja git »
Antalya'da Nereden Ev Alınır Nerede Yaşanır? başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
300 civarına dubleks kepezin belli kısmında bulunur.Diğer yerlerde bayağı zor hatta imkansız.Ama Kepez çok büyük mutlaka görmelisiniz.Bazı yerleri tam... Mesaja git »
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Hocam ben hepsiburadadan aldım.5 6 gündür kullanıyorum.Herhangi bir sıkıntı yaşamadım gayet memnunum. Not:Satıcıda hepsiburada.Siyah renk.İçinden kıl... Mesaja git »
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Hocam merakla yorumunu bekliyorum.... Mesaja git »
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Ekran koruyucu meselesini halleden arkadaş note fe kahramanı olacak.Bu dafoninin var acaba o nasıldır ? Bir fikri olan var mı ?... Mesaja git »
*** SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition [ANA KONU] *** başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Hocam hayırlı olsun.... Mesaja git »
Arkadaşları

vezir

MiMRaTi6606

ismet07

BlackMon

bida
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: i7 6700klı 10060 3gli garantili sistem
Alıcı: MiMRaTi6606
Tarih: 23 Ocak 2018; 14:45:57
Yorum
durust guvenılır bır kardesımız urunlerı dedıgı gıbı cıktı fıyatları gayet makul hızlı kargolama kendısıne cok tesekkur ederım gonul rahatlıgı ıle alısveris yapabılırsınız
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel, PC
Otomobil
Chevrolet
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
Intel
Anakart
MSI
Ekran Kartı
MSI
Milli Takımlar
Turkiye

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078