Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Lucius Julius
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi18 Aralık ****
KonumDonanimhaber.com
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TAYLOR SWIFT FAN CLUB - ...READY FOR İT YAYIMLANDI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Aralık çocuğu olarak Back to December'ın yeri bende de çok ayrıdır Pop'u da gayet iyi beceriyor ama eski country albümlerindeki o duyguyu özlüyorum ge... Mesaja git »
TAYLOR SWIFT FAN CLUB - ...READY FOR İT YAYIMLANDI başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben de kendimi fan sanırdım :D... Mesaja git »
< # HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 2017 GİRİŞLİLER # > başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Aynen hocam, ben Koru metrosu olarak biliyordum adını :D Odtü - Bilkent'e de uğruyor Hacettepe'ye giderken.... Mesaja git »
< # HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 2017 GİRİŞLİLER # > başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kızılay'dan Koru istikametine giden metroya binmeniz yeterli. Yanlış bilmiyorsam 7 durak sonra Beytepe geliyor. Beytepe metro durağından inince, durak... Mesaja git »
YATAY GEÇİŞ REHBERİ [SSS] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
rezerve... Mesaja git »
Hacettepe yurt sonuçları başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
sonuçlar bugün açıklandı. bana hiçbir şey çıkmadı maalesef. umarım sana çıkmıştır bari.... Mesaja git »
TAYLOR SWIFT FAN CLUB - ...READY FOR İT YAYIMLANDI başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Çok uzun zamandır bekliyordum, acayip sevindim. Hadi bakalım...... Mesaja git »
Zenmate'i bilgisayardan tamamen kaldırmak başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Cevaplar için çok teşekkür ederim, hallettim.... Mesaja git »
Zenmate'i bilgisayardan tamamen kaldırmak konusunu başlattı (4 ay önce)
Umarım doğru yerde soruyorumdur, yanlışsa kusura bakmayın. PC'me Zenmate kurup bir süre kullandım ve sonra kaldırdım. Fakat Görev Çubuğu'nun sağ taraf... Mesaja git »
Yıllardır seninki gibi kanalları izliyorum ama bir türlü başlayamadım şunu düzgün çalmaya :/ Piyanist OST'yi çalışını çok beğendim. Şunu da çalabil... Mesaja git »
Arkadaşları

Jouska
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.061