Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Blindfallen
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi12 Nisan ****
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 18 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Bilgisayar & Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Eğer alırsam ürün hakkında bilgilendirme yapacağım. Fiyatı bu kadar ucuz olunca üründen şüpheleniyorum açıkçası.... Mesaja git »
PANASONİC ES LV 61 TRAŞ MAKİNESİ INCELEMESI(resimli) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sizi gene rahatsız edeceğim ama yedek parçaları internetten araştırdım bulamadım siz nereden aldınız?... Mesaja git »
PANASONİC ES LV 61 TRAŞ MAKİNESİ INCELEMESI(resimli) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hiç yenilemedim. Sanırım bıçakları değiştirmediğim için hata ettim.... Mesaja git »
Arkadaşlar benim Panasonic ES LV-61 ile ilgi bir sorunum var. Makineyi yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum, artık düzgün çalışmamaya başladı. Makineyle sa... Mesaja git »
Bilgisayar & Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bu koltuğu almayı düşünüyorum önerir misiniz? Fiyatına göre özellikleri iyi duruyor.... Mesaja git »
Mount&Blade II: Bannerlord (Duyuruldu) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Oyunun fps özelliği vardır umarım videolarda hiç rastlamadım.... Mesaja git »
Artık ne pis işler dönüyorsa o araçta. Adamı direk tutuklamışlar.... Mesaja git »
Öğretmen, öğrencisini projeksiyon cihazı kablosuyla dövdü başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Çocuk dayağı hak etmiş, hakaret edenleri direk döveceksin. Yeni nesil böyle diyorsunuz ancak yeni nesil'in böyle olma sebebi eski nesillerden kayn... Mesaja git »
Far Cry 3, Steam Cüzdan Kodu ve KEY Çekilişi [SONUÇLAR AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Berberlerin 15 TL ye Saç Kesmesi ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bende artık kendi saçımı kendim kesmeye karar verdim. Bu üç ürün arasında kaldım hangisini önerirsiniz? Bu ürüne hiç tarak takmadan üç numara k... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.180