Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Blindfallen
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi12 Nisan ****
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 14 sa. önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Haklısınız, sizinki daha çok Türkiye göre yapılmış bir test, bu paylaştığım ise genel bir test. Sizin testin versiyon 3'ü bekliyorum.... Mesaja git »
Sonuçlar tam düşündüğüm gibi çıktı Edit: Konu düzenini bozmamak için alıntıyı kaldırdım.... Mesaja git »
Hangi şıklar koyu solcu olarak gösterdi bilmiyorum ama koyu solculukla alakam yok:)... Mesaja git »
'Evet' oyları çalınmış olabilir başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Yüzsüzlükte master yapmış, akp den beklenildiği gibi. Dünyanın en rezalet partilerden birisinin başkan yardımcısı, yaptığı açıklama beni şaşırtmad... Mesaja git »
AKAM anket şirketi kapatılacak mı? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Konuyu açmadan önce haberlere bakmak çok zor olmasa gerek. http://www.cnnturk.com/turkiye/avrasya-kamuoyu-arastirmalari-merkezi-kapandi http://w... Mesaja git »
TÜRKİYE GENELİ PROTESTO YÜRÜYÜŞLERİ [CHP-hdp'den Destek] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Bazılarına göre bir insanın kendi hakkını savunması ağlamak oluyor ancak kendi çıkarlarına karşı bir usulsüzlük yapılsaydı demokrasi olurdu. Akp'n... Mesaja git »
ÇOK ACİL BAKARMISINIZ!! başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
YÖK açıklama yaptı, sadece Perfüzyon ve Antrenörlük Eğitimi bölümlerin puanları değişecekmiş sanırım anlamadım tam bende.... Mesaja git »
BOUN Yönetim Bilişim Sistemleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Yalnız YÖK sadece iki bölümün puan türü değişeceği ile ilgili açıklama yaptı. Perfüzyon ve Antrenörlük Eğitimi programlarının puan türleri değişece... Mesaja git »
BOUN Yönetim Bilişim Sistemleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar ben bu bölümün açık öğretim programına girmek istiyorum, şimdi LYS sınavına mı girmem lazım?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.063