Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Blindfallen
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi12 Nisan ****
Konumİstanbul,Kağıthane
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 31 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
#JamesDonkeyİleÖzgürOl... Mesaja git »
‘Yeni Parti’nin ayrıntılarını anlattı! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yeni parti kuruyorlar ancak ysk'nın önüne nasıl geçecekler? Son referandum'da hile olduğu apaçık ortadaydı, 2019 seçimlerinde ysk'nın tekrar hile yapm... Mesaja git »
Hasarlı Ürün İadesi Hakkında Yardım başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Şuan Kargo numarasına baktığım zaman "Teslim Edilemedi" yazıyor. İade süreci hala devam ediyor, satıcının ürüne onay vermesi için ayın 29... Mesaja git »
Ürünü kullandığım için iade kabul etmez diye çalışıp çalışmadığını denemedim. Ürünü olduğu gibi iadeye gönderdim. Ürün bana ulaştığında paketi açılmış... Mesaja git »
Ürünün iade sürecini başlattıktan sonra satıcının bana attığı mesaj. 7.maddeyi okuduktan sonra yaptığım hatanın farkına vardım. Eğer ürünü satıcı ... Mesaja git »
Hasarlı Ürün İadesi Hakkında Yardım konusunu başlattı (2 ay önce)
Gittigidiyor sitesinde tıraş makinesi aldım, ürünü teslim aldıktan sonra kutunun hasarlı olduğunu gördüm ve iade için satıcıya yolladım ancak büyük bi... Mesaja git »
Bilgisayar & Ofis Koltukları için Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eğer alırsam ürün hakkında bilgilendirme yapacağım. Fiyatı bu kadar ucuz olunca üründen şüpheleniyorum açıkçası.... Mesaja git »
PANASONİC ES LV 61 TRAŞ MAKİNESİ INCELEMESI(resimli) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Sizi gene rahatsız edeceğim ama yedek parçaları internetten araştırdım bulamadım siz nereden aldınız?... Mesaja git »
PANASONİC ES LV 61 TRAŞ MAKİNESİ INCELEMESI(resimli) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hiç yenilemedim. Sanırım bıçakları değiştirmediğim için hata ettim.... Mesaja git »
Arkadaşlar benim Panasonic ES LV-61 ile ilgi bir sorunum var. Makineyi yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum, artık düzgün çalışmamaya başladı. Makineyle sa... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.148