Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eerkancinar
Gerçek Aderkan çınar
Meslekmimar
KonumZonguldak,Devrek
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 123
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[Sıfır] APPLE WATCH SERIES 2 - 42 MM SPACE GRAY - 1,250 TL başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ALINIK İPHONE 7+ 128 KIRMIZI konusunu başlattı (dün)
MERHABA ARKADAŞLAR.İPHONE 7 128 ALDIM ŞİMDİ 2. ALACAĞIM İPHONE 7+ 128 GB KIRMIZI CİHAZ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.KOZMATİK OLARAK KUSURSUZ.KAYITLI KAYITSIZ FA... Mesaja git »
[Satılık] iPhone 7 128 GB Silver (18 Ay Garanti) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ÜRÜN ELİME GELMEDEN GÜVENİLİR OLUŞUNU HİSSETTİRMEN YETER BENIM ICIN..2 SİPARİŞİM DAHA VAR KISA ZAMANDA ONLARIDA ALIRIZ İNŞ.... Mesaja git »
[Satılık] iPhone 7 128 GB Silver (18 Ay Garanti) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
TARAFIMCA ALINMIŞTIR...... Mesaja git »
ALINIK İPHONE 7 VE ÜZERİ ... konusunu başlattı (5 gün önce)
MERHABA ARKADAŞLAR İPHONE 7 VEYA ÜZERİ CİHAZ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.KAYITLI KAYITSIZ YADA GARANTİLİ FARKETMEZ.EKSİK,SORUNLU VE MAKYAJ KONUSUNDA SIKINTILI ... Mesaja git »
INDIRIM - IPhone 7 plus 256 gb JetBlack- SIFIR-SON 3800TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (7 gün önce)
Jelatini acilmamis ABD den 2 tane iphone 7 plus 256 gb jetblack. 1 tanesi Ankara'da, digeri Istanbul'da. Elden teslim tercihimdir. Takas yoktur. htt... Mesaja git »
Turkcell Sarı Kutu Seçili İphonelerde 400 TL indirim başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
evet suan hayal kırıklığı yasıyorum teyit etmek ıcın aradım musterı hızmetlerını 32 lıkler ıcın dedıler..... Mesaja git »
Turkcell Sarı Kutu Seçili İphonelerde 400 TL indirim başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
6s gozukuyo suan bende onu arastırıyorum eğer 7 128 lık olsaydı o daha avantajlıydı ...... Mesaja git »
turkcell müşteri hizmetleri ile görüştüm sımdı 32 gb lar ıçın gecerlı sanırım.ayrıca bır kac tane uygulamayı ındırdığınız taktırde +500 puan gıbı ekle... Mesaja git »
iphone 7 128 gb red suan 3555 tl ye gelıyo benmı yanlıs goruyorum...... Mesaja git »
Arkadaşları

kankokusu

TurkHonor06

TheMarjinaLs
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
SATILIK IPHONE 5 (BEYAZ)-5s gold----ALINIK IPHONE 6 ve üzeri model-Alışveriş yaptıklarım:TurkHonor06
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
Clash of Clans
DiAZeM

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109