Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eerkancinar
Gerçek Aderkan çınar
Meslekmimar
KonumZonguldak,Devrek
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 130
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 27 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
----ALINIK İPHONE 7 PLUS 128-256---- konusunu başlattı (2 ay önce)
merhaba arkadaşlar,iphone 7 plus 128 yada 256 gb düşünüyorum.oncelık red yada gold.cıhaz temiz ve makyaj olarak hatasız ıstıyorum.tam aksesuarlı.mantı... Mesaja git »
ALINIK İPHONE 7 PLUS 128-256 konusunu başlattı (3 ay önce)
merhaba arkadaşlar,iphone 7 plus 128 yada 256 gb düşünüyorum.oncelık red yada gold.cıhaz temiz ve makyaj olarak hatasız ıstıyorum.tam aksesuarlı.mantı... Mesaja git »
ALINIK İPHONE 7 PLUS 128-256 konusunu başlattı (3 ay önce)
MERHABA ARKADASLAR,İPHONE 7 PLUS 128 YADA 256 GB DUSUNUYORUM.MAKUL VE MANTIKLI TEKLIFLERDE NAKIT ALINACAKTIRSistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açı... Mesaja git »
--ALINIK İPHONE 7 PLUS 128-256-- konusunu başlattı (3 ay önce)
MERHABA ARKADASLAR,İPHONE 7 PLUS 128 YADA 256 GB DUSUNUYORUM.MAKUL VE MANTIKLI TEKLIFLERDE NAKIT ALINACAKTIR..... Mesaja git »
ALINIK 7 PLUS 128GB CİHAZ konusunu başlattı (3 ay önce)
MERHABA ARKADAŞLAR,İPHONE 7 PLUS 128GB DÜŞÜNÜYORUM.ÖNCELİĞİM RED YADA GOLD.2 ADET ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.KAYITLI KAYITSIZ YADA TR CİHAZI OLMASI FARKETMEZ.... Mesaja git »
HAYIRLI SATIŞLAR KARDEŞİM.... Mesaja git »
ALINIK 7 VEYA 7+ RED 128GB konusunu başlattı (3 ay önce)
MERHABA ARKDASLAR,KAYITLI YADA KAYITSIZ 7 VEYA 7PLUS (RED) ALMAYI DUSUNUYORUM.KOZMETIK OLARAK SIKINTISI OLMAYAN AKSESUARLARI TAM MUMKUNSEDE KUTULU.MAK... Mesaja git »
[Sıfır] APPLE WATCH SERIES 2 - 42 MM SPACE GRAY - 1,250 TL başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ALINIK İPHONE 7+ 128 KIRMIZI konusunu başlattı (4 ay önce)
MERHABA ARKADAŞLAR.İPHONE 7 128 ALDIM ŞİMDİ 2. ALACAĞIM İPHONE 7+ 128 GB KIRMIZI CİHAZ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM.KOZMATİK OLARAK KUSURSUZ.KAYITLI KAYITSIZ FA... Mesaja git »
[Satılık] iPhone 7 128 GB Silver (18 Ay Garanti) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ÜRÜN ELİME GELMEDEN GÜVENİLİR OLUŞUNU HİSSETTİRMEN YETER BENIM ICIN..2 SİPARİŞİM DAHA VAR KISA ZAMANDA ONLARIDA ALIRIZ İNŞ.... Mesaja git »
Arkadaşları

kankokusu

TurkHonor06

TheMarjinaLs
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
SATILIK IPHONE 5 (BEYAZ)-5s gold----ALINIK IPHONE 6 ve üzeri model-Alışveriş yaptıklarım:TurkHonor06
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mercedes
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
Clash of Clans
DiAZeM

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.094