Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
muhalok
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi25 Eylül ****
MeslekAkademisyen
KonumAydın,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Turkcell 20₺ Hediye başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Konu sahibine teşekkürler. Fiyatseyir ile değerlendirdik. Ahmet bey, size de bu uygulama için teşekkürler.... Mesaja git »
FLO %30 İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Adidas almıştım. Olmadı. Başka numara da ne internet şubesinde ne mağazalarında var. İade ettim bugün. Bakalım kaç gün içinde ödeyecekler ücreti.... Mesaja git »
[+1 ay] Cepteteb kitapyurdu.com %50 indirim (28 mayıs-31 ekim) başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Kitapyurdu puan kataloğuna sağlam bir zam yapmış. 500 puana aldığım kitap 2400 puan olmuş. Verdiği puanlar artık neredeyse hiç bir işe yaramayacak. Za... Mesaja git »
A101 online mağaza açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
A101 de 10 lira ve üzeri alışverişe Anavarza 220 gr. Çiçek Balı 5,95. Kg fiyatı 27 liraya geliyor.... Mesaja git »
Kutu ve 26 liralık alışveriş yapıp %15 çek kullanılarak tutar 60 a çekilir, dolayısıyla 10 lira değerinde Watsons puan da kazanılarak alışveriş sonlan... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bulan kaçırmasın.... Mesaja git »
A101 online mağaza açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yoğun lezzet ve yumuşak lezzet diye geçenleri denedik, beğendik. Yumuşak olan Güney Ege, yoğun olan Ayvalık zeytinleri ile yapılıyormuş. Onlarin 1 lit... Mesaja git »
A101 online mağaza açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu hafta 10 lira ve üzeri alışverişe Yudum Egemden Sızma Zeytinyağı 1 lt. 18,95. Bence iyi fiyat.... Mesaja git »
A101 online mağaza açıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Evet, mağazada da aynı fiyat.... Mesaja git »
Zeytinyağı Fırsatları-Sadece Sıcak fırsatlar paylaşımı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Egece natürel sızma zeytinyağı markasını kullanan oldu mu acaba? Sizce nasıl?... Mesaja git »
Arkadaşları

Yasin Eskici

KARACABEYY

ikbals
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078