Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metabisülfit
Gerçek AdBarış
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 23 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kiz konusu .... başlıklı konuya yorum yazdı (23 sa. önce)
ZebaniZone'lanmışsın geçmiş olsun... Mesaja git »
Şu anda rüyada olmadığınızı kanitlayın başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Stres çarkını çevir durursa senindir durmazsa zaten hiç senin olmamistir... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Bir sorun olmaz, hatta fps sorunu yaşıyorum veya oyun kasıyor anlamına gelen bir seçenek vardı iade seçenekleri arasında... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Dragon age var aklıma ilk gelen ,borderlands de RPG katagorisine girer sanırım... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Hocam tek bir öneriyle silmeseydiniz forumu , öncelikle onerenler niye önerdi bilmiyorum ,yaşınız kaç onu da bilmiyorum . Portal serisi iyidir hoştur ... Mesaja git »
Sevdiğim kızla dans edicem yardım edinn başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Hocam cekerlerse ceksinler fotonuzu siz kızı seviyorum diyosaniz gidin dansınizi edin, dans konusunda kötüyüm diyosaniz kıza kötü olduğunuzu söyleyin ... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1ay önce düştü ,o zamanlar almak hiç aklımızda yoktu arkadaşlarla... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Sağolun hocam bir bakayım ona ben... Mesaja git »
Blizzard da indirime girse iyi olurdu ya overwatch almayı düşünüyorum ,var mı ucuza satın alma önerisi olan ?... Mesaja git »
Güzel fikir ,Hollow knight güzelmiş bende ekliyeyim onu İndirime girerse mutlaka alacağım: - The Turing Test - Banished - Factorio (almayacak biliyo... Mesaja git »
Arkadaşları

acofaco

atomcu

Kumanlı

zeewbl
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.055