Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metabisülfit
Gerçek AdBarış
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 16 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
2. Teknik Analiz, Trend, Grafik ve İndikatör İncelemesi Nasıl Yapılır konumu açtım bu işle uğraşan herkesin okuması ve öğrenmesi gereken nadir bilgile... Mesaja git »
Çekiliş ile 6 Aylık 3 tane SPOTIFY Premium Veriyorum! [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben serinin ilk 3. oyununu oynadım ve seride en sevdiğim oyun kesinlikle 3.ydü ama 1 ve 3 birbirine aşırı derecede ters diyebiliriz ( ortam olarak ) .... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben şöyle alıntılayayım kaybetmemek için mesajı , şimdi FlyVpn in sitesi çökmüş indiremiyorum Teşşekürler... Mesaja git »
Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Teşekkürler , geçmiş mesajlara bakıyordum bende tam bu sitenin geçtiği başka bir mesaj gördüm... Mesaja git »
Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Driver CD sini kaybetmişim, burada clevonun sitesinden driver indirebileceğimizi okuduğumu hatırladım girip indirmeye çalıştım ama 3kb/s ile indiriyor... Mesaja git »
AMAZON Sıcak Fırsatlar [EFSANENİN EFSANESİ] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Konuda link paylaşımı olacaksa DonanımHaberin ref gömme sorunu düzeltilene kadar code içinde paylaşılabilir , böylece copy/paste ile refsiz olarak lin... Mesaja git »
Kiz konusu .... başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ZebaniZone'lanmışsın geçmiş olsun... Mesaja git »
Şu anda rüyada olmadığınızı kanitlayın başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Stres çarkını çevir durursa senindir durmazsa zaten hiç senin olmamistir... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Bir sorun olmaz, hatta fps sorunu yaşıyorum veya oyun kasıyor anlamına gelen bir seçenek vardı iade seçenekleri arasında... Mesaja git »
Arkadaşları

acofaco

atomcu

Kumanlı

zeewbl
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078