Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metabisülfit
Gerçek AdBarış
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 21 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Witcher 3 ü kesin al, FFXV de al bence, division hakkında çok olumlu şeyler duymadım ondan yorum yapmayayım.... Mesaja git »
Cevap: Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
onu aynı zamanda tavsiye olarak düşünebilirsiniz sonuçta aldığı oyunu tavsiye etmeyecek insan yoktur... Mesaja git »
Aramızda kokoreç manyağı var mı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kokoreçi ilk kez yiyeceksen sevmeyeceksin sonra aradan bi 3-5 ay geçecek canın anlamsızca kokoreç isteyecek işte o andan itibaren sende bizden birisin... Mesaja git »
Katılıyorum... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Baktılar Fornite hem F2P hem paraları götürüyor neden biz de denemeyelim dediler heralde... Mesaja git »
50 TL'lik Steam Cüzdan çekilişi yapıyorum! [AÇIKLANDI] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Teşekkürler hocam arkadaşa söyleyeyim global romu... Mesaja git »
Xiaomi Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Hocam bi arkadaşım da aldı çinden ama telefonda türkçe dil ve karakterler yokmuş bu şekilde mi kullanıyorsunuz yoksa rom falan mı attınız ?... Mesaja git »
Gta5 cekilisi(Çekiliş yapıldı) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Sadece oyunu vermiyorsunuz ama neyse +... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
İlk sayfadaki linklerde olması lazım hocam ,en yakın Steam indirimi gibi bı açıklaması vardı sitenin... Mesaja git »
Arkadaşları

acofaco

atomcu

Kumanlı

zeewbl
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.064