Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
metabisülfit
Gerçek AdBarış
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 2 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 8
Son mesaj tarihi: 19 sa. önce
Son giriş tarihi: 5 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Bende öyle yaptım ama deposit e basınca hiç tepki vermedi sayfa ,diğer coinlere basınca key gösteriyordu ama btc de key gosterme yeri hiç açılmadı yar... Mesaja git »
Geçmiş olsun hocam benim lineer vizem de yarin soruları sallarim diyordum ama sanırım şansımı bu çekilişte kullandım ... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Bende dün öyle yapmak istedim ama poloniex de btc deposit keyi çıkmadı bı turlu neyse boş bi vaktimde tekrar denerim ,teşekkürler ... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Bitit üzerinden bitcoini bı wallet a mı aldiniz yoksa direk poloniex e mı gonderttiniz ?... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (24 sa. önce)
Konuda bitit den alan bir iki kişi vardı onlara bir sorun ,kredi kartı fotoğrafı istemek gerçekten saçma olmuş... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
arttığı hızla geri düşüyor alanlar baya iyi kar etmiştir... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
bit.it mi yoksa bitit.io mu hocam bir de bitit kimlik numarası falan istiyor mu ve %kaç kesiyor?... Mesaja git »
çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
hocam peki en düşük ne kadar btc alınıyor veya çevriliyor ?... Mesaja git »
Cryptocoin ve Blockchain teknolojisi ile ilgili herşey başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Deneme amaçlı 3-5 dolar atmayı düşünüyordum tamda Bu arada "Hesapta 1,42 dolar kaldı." demişsiniz , tüm parayı çeviremiyor muyuz ? yani 0.000000001 ... Mesaja git »
Arkadaşları

acofaco

atomcu

Kumanlı

zeewbl
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.090