Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eXteras
Gerçek Adoğuzhan
Konumİstanbul, Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[EVET ANA KONU] EVET HAYIRLI OLSUN! 🎉 ORTALAMA %51,4 EVET 48,6 hayır başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bu vatanın Hayırlı bir evladı olarak başlığı dakika başı güncelleyen arkadaşı tebrik ediyorum. Primi hak ettin.... Mesaja git »
Motosiklet öldürür mü? başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Motosiklette, arabada öldürmez dikkatsizlik ve kural ihlali öldürür. 4 yıldır Istanbulda motosiklet sürüyorum, 50 bin km yi geçtim. Motosiklet a... Mesaja git »
AMD Ryzen 5 1600 İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
fx 6100 kullanıcısı olarak sabırsızlıkla bekliyorum.... Mesaja git »
2015 ticari versiyonu hocam arkası koltuksuz olan. Şuan 45 civarı diye hatırlıyorum.... Mesaja git »
2015 model ford courier deluxe u sıfır olarak 34 bine almıştık. Yaklaşık 20 bin km kullandım, yakıt tüketimi çok başarılı. İstanbul'dan çıkıp Bergama'... Mesaja git »
Sivas meydanı'nın yaşadığı olağanüstü değişim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Tamam da, Türkiye genelinde tarihi eserlerin konumları için kahverengi tabelalar kullanılır. Onun yerine o kadar ağacı kesmek ne kadar mantıklıdır. H... Mesaja git »
Sivas meydanı'nın yaşadığı olağanüstü değişim başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
İroni mi yaptınız? Yani ağaçları çıkınca gözükmeyen çifte minare, buriciye medresesi, şifahiye medresesi ve kale cami gözükmeye başladı?... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba ekşi de bu başlığı gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim. [link=https://eksisozluk.com/sivas-meydaninin-yasadigi-olaganustu-degisim... Mesaja git »
magzter üyeliği - yıllık 28.95 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Yeni grup varsa katılabilirim.... Mesaja git »
neden günde 8 saat çalışmak bu kadar benimsenmiş başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
8 saat mi ... Mesaja git »
Arkadaşları

_turbo_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.133