Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eXteras
Gerçek Adoğuzhan
Konumİstanbul, Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 19 gün önce
Son giriş tarihi: 6 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Duster Kullanıcısı gözünden araç hakkında herşey. başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Benim en çok merak ettiğim ayna görüş açıları. Bir tane düzgün kullanana denk gelmedim, bu kadarı sürücüyle alakalı olamaz diye düşünüyorum. Pat diye... Mesaja git »
Sevindim yakında duyurulacak olmasına. Ama neden yabancı markaların araçlarını üretenler ortak olamıyor anlamadım. Hazır deneyimli yönetici grupları v... Mesaja git »
Türkiye topraklarındaki insanlar neden bu kadar düzenbaz oldu? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Selamlar, Türkiye'de bizden başka kimsenin uretmedigi bir tarım ürününü üretiyoruz. Avrupa'da 8 ülkeye ihraç ediyoruz ama Türkiye'de bunun %25 ini sat... Mesaja git »
Huawei Mate 10, gerçek bir AI deneyimi sunacak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Huawei P9 kullanıcısı olarak gerçekten çok memnunum telefondan, lg g3, s6 edge ve sonra p9 kullanmış biri olarak malzeme kalitesi kesinlikle diğerleri... Mesaja git »
Kardeş 4 yıldır birliktesiniz, yakında evleneceksiniz. Bi zahmet o düğünlere sende git yengeye eşlik et dansta, çok zor bişey değil.... Mesaja git »
Balkonumdan sahit oldugum ahlaksiz kaza başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Benim de geçen salı polise işim düştü, işi düşene allah sabır versin. Pazar günü motosikletim çalındı, salı günü park halinde bulduk. Polisi aradık... Mesaja git »
Gtx 1060 gta 5 için yetersiz mi? (ÇÖZÜLDÜ) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
4gb gtx 960 ile 40+ fps de yüksek ayarlarda akıcı bir şekilde fx 6100 islemciyle oynuyordum. Ayarların kimisini düşürüp rami biraz düşürmeyi deneyin b... Mesaja git »
İzlediğiniz En Overrated Film? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Bütün marvel filmleri.... Mesaja git »
RX 580 mi GTX 1080 mi Derken... (Rx 580 Aldım) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Meali: at mı ejderha mı alayım?... Mesaja git »
T9 mağduruyum :(... Mesaja git »
Arkadaşları

_turbo_

goktepe42
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078