Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
eXteras
Gerçek Adoğuzhan
Konumİstanbul, Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 16
Son mesaj tarihi: 14 gün önce
Son giriş tarihi: 10 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İzlediğiniz En Overrated Film? başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Bütün marvel filmleri.... Mesaja git »
RX 580 mi GTX 1080 mi Derken... (Rx 580 Aldım) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Meali: at mı ejderha mı alayım?... Mesaja git »
T9 mağduruyum :(... Mesaja git »
Mart gibi tecili bozdurup işlemleri halletmiştim. 2. Grup kısa dönem er gidiyorum. Acemi birliği Mamak mebs, usta birliği de Ankara, sınıf muhabere.... Mesaja git »
CHP BELEDİYESİ ALBATROS PARKINI 160 MİLYONA SATTI başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Büyükçekmece belediye başkanı Hasan Akgün eski anaplı ve sözde CHP lidir. Fatih Üniversitesi ne yaptığı bağışları bölge halkı gayet iyi biliyor ama na... Mesaja git »
[EVET ANA KONU] EVET HAYIRLI OLSUN! 🎉 ORTALAMA %51,4 EVET 48,6 hayır başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu vatanın Hayırlı bir evladı olarak başlığı dakika başı güncelleyen arkadaşı tebrik ediyorum. Primi hak ettin.... Mesaja git »
Motosiklet öldürür mü? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Motosiklette, arabada öldürmez dikkatsizlik ve kural ihlali öldürür. 4 yıldır Istanbulda motosiklet sürüyorum, 50 bin km yi geçtim. Motosiklet a... Mesaja git »
AMD Ryzen 5 1600 İncelemesi başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
fx 6100 kullanıcısı olarak sabırsızlıkla bekliyorum.... Mesaja git »
2015 ticari versiyonu hocam arkası koltuksuz olan. Şuan 45 civarı diye hatırlıyorum.... Mesaja git »
2015 model ford courier deluxe u sıfır olarak 34 bine almıştık. Yaklaşık 20 bin km kullandım, yakıt tüketimi çok başarılı. İstanbul'dan çıkıp Bergama'... Mesaja git »
Arkadaşları

_turbo_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.203