Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
.twin.turbo.
Bir Önceki Kullanıcı Adıbilocan123bilo
Gerçek AdBilal Tan
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 28 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GTX1070'in Eğilmesini Nasıl Engelleriz? başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Asus gtx 670 var yıllardır yamuk kullanıyorum daha sıkıntı cıkmadı Görüntü olarak kötü duruyo tabii ... Mesaja git »
Mercedes-AMG Project One iddiaya göre 1020 beygir gücünde olacak başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
sahip olmama gerek yok , bi kere launch control yapayım yeter... Mesaja git »
Bilgisayar Bilmeyen Bilgisayar Mühendislerimiz (Ss'li) başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Bende bilgisayar müh okuyacam ama daha hazırlık sınıfından FORMAT atmak gibi inanılmaz yetenek gerektiren işi yapabiliyorum Acaba. UCLA MIT gibi un... Mesaja git »
KAMP KONUSUNDA TECRÜBELİ ABİLERİ ABLALARI ALALIM başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Takip bu yaz denemek istiyorum... Mesaja git »
Yeni Skoda Octavia RS ve Scout'un detay ve görselleri yayınlandı başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
skoda makyaj yapmasın, eski octavia ne güzeldi işte ...... Mesaja git »
Sistemi yeni kasaya taşıdım ama acılmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arkadaslar tamam buldum imkansız ama ram yerinden cıkmıs nasıl oldu anlamadım Tesekkur ederim yardım edenlerden... Mesaja git »
Sistemi yeni kasaya taşıdım ama acılmıyor başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Hocam herseyi duzgunce taktım diye dusunuyorum start ettigim zaman front paneldeki hdd ve power ısıgı yanıyor Cok kucuk bisi yuzunden oluyor buyuk ... Mesaja git »
Sistemi yeni kasaya taşıdım ama acılmıyor konusunu başlattı (14 gün önce)
Beyler yeni kasa aldım benim donanımı içine taşıdım Power tusuna basınca sadice 2sn fanlar dönüyor sonra ses cıkarmadan kapanıp tekrar acıyor 2sn ac... Mesaja git »
Bisi olmadı heralde hadi herkes yatagınaa... Mesaja git »
Ryzen r5 1600 siparişi hk. başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
hayırlı olsun gayet güzel bence... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Apple
LOL
Draven, Fiora

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.141