Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
.twin.turbo.
Gerçek AdBilal Tan
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 21 gün önce
Son giriş tarihi: 19 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Erdoğan'ın Prompteri Bozuldu---Erdoğan'dan Yanıt Geldi başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
http://m.ensonhaber.com/sozcuden-namaz-nefretine-batirilmis-prompter-yalani.amp#... Mesaja git »
M5 vs E63s Drag Race başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
simdiye kadar izledigimiz tum drag race lerde e63 az da olsa onde goturuyordu. burada farkli olmus. ilginc... Mesaja git »
Batesmotelpro'dan Mitsubishi Virali :) başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
cok guzel bi video, batesmotelpro yillardir bu konuda bir numara... Mesaja git »
Gemide ilk günüm. [SSli] "Türkiye'nin İlk Sondaj Gemisi HABERLER" başlıklı konuyu favorilerine ekledi (26 gün önce)
Merhaba DH üyeleri, Seyre çıkacağım gemide ilk günüm. İlk gece yemeğim. Uyku tutmuyor. DHye sardım.. Sizler napıyorsunuz EDİT; Hoş manzarası ola... Mesaja git »
Neden Meral Akşener'in ŞANSI daha fazla, MATEMATİKSEL açıklaması. başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Ciddi bir soru sorucam Aksener 2. Tura kalsa, sırf başa kadın gelmesin diye diger adayı secebilecek secmen sayısı diye bi faktör var mıdır acaba ?... Mesaja git »
Araba Dergisi Kültürü Kalmadı başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Eskiden cok alirdim ama artik hem kalitesiz icerik cikmaya basladi ve en onemlisi youtube diye bisi var. adam kullaniyor icinden disindan video cekiyo... Mesaja git »
fiyatlar hos guzelde nerdeyse 400k kmde araba bi dusundurmuyor degil... Mesaja git »
Çıldırmak üzereyim (2.el araç alma üzerine) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hocam 35-40 diye basladigimiz araba yolculugunda 80e ciktik duzgun araba alabilmek icin Allah kolaylik versin bir sey diyemiyorum.... Mesaja git »
Milyarderlerin yeni oyuncağı: Range Rover SLT 6x6 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
hayatımda bu kadar cirkin cok az şey gordum.... Mesaja git »
Seat Arona'nın dizel versiyonu Türkiye'de satışa çıktı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Allah askina 95 bg ne ya... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Apple
LOL
Draven, Fiora

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156