Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
.twin.turbo.
Gerçek AdBilal Tan
Konumİstanbul,
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 1 Temmuz 2013
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sıfır Intel i7 5960X Extreme işlemci Kapali kutu, hic acilmadi. ... Mesaja git »
Mercedes C Coupeler hakkında ne düşünüyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
valla sehirici 10 un altına dusuremedim ben daha araba yeni ona yoruyorum bu olayı ama ortalama 7 falan bekliyordum hele ist trafiginde 11-12 leri bu... Mesaja git »
Mercedes C Coupeler hakkında ne düşünüyorsunuz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
basınca gidiyor hocam sıkıntısı yok o motorun ama leondan sonra yakıt olarak üzer sizi ha takılmam ben ona diyorsanız gayet alınabilir bence atik ve c... Mesaja git »
10 gundur sigara icmiyorum hala canim istiyor başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
hocam en az 15 gün cıkmasını bekle ve aklına geldikce baska bisi ile ugrasmaya bak kolaygelsin sıkıntı valla... Mesaja git »
arkadaslar ip var diyenlerin İngilizcesi yok heralde zaten videoda söylüyor ip var ve güvenlik amacı ile koyuldu diye... Mesaja git »
Periyodik bakıma gitmemek başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Arkadaslar tüm yorumlar icin tesekkur ederim. Arabayı biraz once 19500 de verdik bakıma sıkıntı hala yoktu ama santiye dolasmaktan klimadan filtreleri... Mesaja git »
Periyodik bakıma gitmemek başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Hocam haklısınız bir sey diyemem ama 15 binden sonra araç trabzona gidip gelmek zorunda kaldı ( aynı zamanda iş içinde kullanıyorum ) istanbul trabzon... Mesaja git »
Periyodik bakıma gitmemek konusunu başlattı (13 gün önce)
Arkadaslar selamlar 0 passat var eylülde alındı suan 19.100 de önerilene göre 4000 km gecti. Acaba ne sıkınılar cıkar cıkabilir ? 50 km daha dayansı... Mesaja git »
Honda crv kaza sonucu paramparca mutlaka okuyun. başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
of of of cok kötü bir kaza...... Mesaja git »
SATILIK GARANTİLİ Logitech G29 + Shifter başlıklı konuyu favorilerine ekledi (18 gün önce)
SATILIK LOGITECH G29 Direksiyon Seti + Shifter Daha paketleri 2 gün önce açıldı. Fatura tarihleri; ( Shifter 26.01.2018 // g29 06.01.2018 ) G29 Turkc... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Apple
LOL
Draven, Fiora

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078